Zobrazit vše ve dne 11. 8. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E60

Pojďme si z novinek udělat p*del!

Dnešní novinky nebyly zrovna nejserióznější, snad vám to tedy nebude vadit. Dozvíte se ovšem o stříkání, Breaking Bad, šopském salátu a o spoustě dalšího! Začíná 90HODIN!

Microsoft obviňuje Sony z toho, že blokuje přidávání her do Game Passu

V předchozích letech se giganti Microsoft a Sony postupně usmiřovali a jeden druhému blahopřáli k vydání velkých titulů i dosažených úspěchů. Kvůli akvizici Activisionu Blizzard se to mění.

PS Plus Extra a Premium v srpnu čekají nové hry

V srpnu do dvou dražších tarifů PlayStation Plus zamíří nové hry. Kromě dalších dílů série Yakuza jde o Ghost Recon nebo Dead by Daylight. Později dorazí i nové Metro.

Drsný Red Hood hvězdou nového traileru na Gotham Knights

V necelých dvou minutách se nám představuje Red Hood. Podle vývojářů ho vzkříšení možná změnilo, ale stále platí, že Gotham City ho potřebuje a on udělá cokoli, aby své město ochránil.

Šestiminutové video vám ukáže, co čekat od Saints Row

Šestiminutový gameplay trailer vznikl s cílem ukázat vše podstatné, co na hráče čeká v nadcházející open-world akci Saints Row. Se svými kamarády nezaložíte ledajaký pouliční gang, nýbrž instituci.

8 zemí západního Balkánu v galerii z Euro Truck Simulatoru 2

Pražské studio SCS Software se podělilo o nové obrázky z připravovaného dodatečného balíčku West Balkans pro Euro Truck Simulator 2. Nové rozšíření je ve velmi rané fázi vývoje.

Cult of the Lamb má vlastní design ovladačů

Ovladač pro PlayStation 5, bezpečně obložený ovčí vlnou, krásné runy místo typických geometrických tvarů a úzké obdélníky, jako kozí zorničky, no není to roztomilé?