Zobrazit vše ve dne 8. 3. 2022

Nová aktualizace zlepšuje výkon systému PS5

Oprava chyb v systému PlayStationu 5, o kterých společnost Sony veřejně nemluví. Spousta majitelů next-gen konzole ale čeká na podporu variabilní obnovovací frekvence.

Přehled toho nejhorší z LGBT+ hnutí - recenze Boyfriend Dungeon

Už jste někdy znásilnili kočku? My v této hře bohužel ano. Nejsmutnější ovšem je, že tento děsivý moment není to nejhorší, co vám tenhle simulátor randění nabízí.

Sony naplánovala nové State of Play. Co ukáže?

Konec spekulacím. Zítra ve 23:00 našeho času se uskuteční nové State of Play, oznámila dnes v podvečer společnost Sony. Speciální vysílání bude trvat plus minus 20 minut. Na co se ale zaměří?

Téměř 1000 her v balíčku za 235 korun na podporu Ukrajiny

Pokud si toužíte doplnit knihovnu o menší nezávislé tituly a zároveň podpořit Ukrajinu, tak společnost Necrosoft Games shromáždila téměř tisíc her od 732 vývojářů a nabízí je ve speciálním balíčku.

Některé DLC pro LEGO Star Wars: The Skywalker Saga budou k dostání už v den vydání základní hry

Warner Bros. opět předvádí, proč patří mezi nepopulární herní vydavatele. Přiblížení obsahu všech sedmi placených balíčků s postavami doprovází nepříjemné a chaotické podrobnosti o jejich dostupnosti.

Blizzard chystá další rozšíření World of Warcraftu i mobilní spin-off

Fanoušci World of Warcraftu zpozorněte, konečně se kolem vaší oblíbené značky začíná něco dít. Tentokrát nejde o spekulace, ale o oficiální oznámení Blizzardu. Jaro bude plné novinek.

Forspoken: Čekání na fantasy dobrodružství bude o pět měsíců delší

Pokud jste se těšili na nový akční fantasy RPG titul Forspoken od Square Enix a Luminous Production, tak budete čekat o pět měsíců déle. Hra pro PlayStation 5 a PC byla odložena.

V Rusku si už nekoupí ani Assassin's Creed nebo Far Cry

Společnost Ubisoft se přidala k dalším herním firmám, které pozastavují fyzické a digitální prodeje na ruském trhu. Tamní hráči si nyní nekoupí Assassin's Creed nebo Far Cry.

DualSense je v nových barvách o něco odolnější

Vyšly tři nové barvy ovladače pro PS5. Vždy s vydáním podobných příslušenství přichází otázka, zda se kromě vzhledu změnilo i něco uvnitř. V tomto případě se opravdu něco změnilo.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 8. března

Světy v Grand Theft Auto 6. Hromadná žaloba na Take-Two kvůli loot boxům. Prezentace remaku Dead Space. Assassin's Creed 2 v ulicích. Tajný projekt Bethesdy. Spekulace o Xboxu na E3.

90VTEŘIN Epizoda S8E15

Vývojáři celého světa vs. RUSKO

Nakolik si vývojáři cení životy lidí na Ukrajině? Budete se divit, ale ukazuje se, že peníze nejsou všechno. Dnešní hlavní téma je nauka o tom, jak se bojuje proti agresi omezováním služeb.