Zobrazit vše ve dne 9. 3. 2022

Returnal čeká nové dobrodružství a Forspoken ukazuje divoké nepřátele

Přinášíme vám souhrn z březnového State of Play. Sony oznámila bezplatné DLC pro PS5 exkluzivitu Returnal. Také ukázala velkolepý akční RPG titul Forspoken a přinesla nové demo Final Fantasy Origin.

PC Building Simulator 2 hodlá posunout stavbu počítače na novou úroveň

Populární simulátor, který vám umožnil postavit si vlastní počítač, bude mít pokračování. PC Building Simulator 2 má posunout hranice tvorby virtuálního počítače do nových výšin.

Obliba Steamu i přes snahu konkurence nadále roste

Ve Valve uzavřeli rok 2021, který byl plný úspěchů. Společnost se pochlubila zajímavými čísly. Ty dokládají, že obliba Steamu i přes snahu konkurenčního Epic Games Store roste.

Gotham Knights má konečně datum vydání a zavede nás do světa po smrti Batmana

Společnost Warner Bros. Games se pochlubila datem vydání Gotham Knights. Těšíte se na akční RPG založené na sérii Batman: Arkham od tvůrců Batman: Arkham Origins?

Lost Ark - 10 věcí, u kterých zaručeně utopíte čas!

Už je to měsíc, co je venku tohle skvělé MMORPG a my se společně podíváme, na co se nejvíce v tomto titulu budete zaměřovat a jak zábavné to je!

Líbí se vám Steam Deck? Zarezervujte si ho co nejdříve

Na konci února vyšel Steam Deck a zákazníci si ho povětšinou chválí. Pokud vás tato novinka zaujala a chcete si ji zakoupit, neotálejte a předobjednejte. Rozšiřuje se také seznam her.

HW požadavky Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin nejsou přehnané

Hack 'n' slash pojetí původního Final Fantasy od studia Ninja Theory s názvem Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin se nezadržitelně blíží, hra vyjde už 18. 3. na počítače a obě generace konzolí.

Spock v prvním gameplay traileru z příběhové adventury Star Trek: Resurgence

V sedmiminutovém gameplay videu se detailněji seznamujeme s příběhovou adventurou Star Trek: Resurgence, která vyjde letos na počítače a konzole od bývalých zaměstnanců Telltale Games.

Techland vylepšuje Dying Light 1 pro next-gen i old-gen

Open-word zombie akce Dying Light z roku 2015 se dočkala významného vylepšení pro PlayStation 5 a PlayStation 4 Pro. Aktualizace pro Xbox má brzy následovat se stejnými výhodami.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 9. března

Doména pro návrat Sly Coopera. Oznámení Future Games Show Spring 2022. Lost Ark překonává milník. Doom 2 pomáhá Ukrajině. Bude mít EA Sports licenci na WWE? Nové úrovně v Genesis Noir.