Zobrazit vše ve dne 6. 9. 2021

Kvůli podpoře protipotratového zákona v Texasu odstupuje prezident Tripwire

Aktualizace: John Gibson odstoupil z postu ředitele společnosti Tripwire poté, co veřejně podpořil protipotratový zákon v Texasu.

Alan Wake Remastered má přinést ray-tracing a 60 snímků za sekundu

Portál NintendoPal měl získat další informace od svých zdrojů. Podle nich hra na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S má podporovat ray-tracing a 60 snímků za sekundu. A co Switch verze?

Mass Effect 5 možná využije Unreal Engine 5 místo Frostbite

Interní Frostbite engine, který byl původně vytvořen studiem DICE pro Battlefield, dělá ostatním týmům velké vrásky. Zuby si na něm vylámaly v BioWare zejména při vývoji nešťastného Anthemu.

Z čeho si sedneme na zadek? PlayStation Showcase má přinést bombu

Absence na letošních akcích E3 a Gamescom má být fanouškům PlayStation bohatě vynahrazena tento čtvrtek. Nové God of War má být výrazně delší. Co dalšího očekávat?

Důvody, proč Rockstar vydá GTA Remastered Trilogy až v roce 2022

V Rockstaru chystají remastery Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas pro konzole, počítače a mobily. Letos ale vyjít nemají.

Seznámení s rodinou Gotham Knights

Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin zachraňují Gotham City a řeší záhady spojené s nejtemnější kapitolou v historii města. Společně musejí porazit notoricky známé záporáky.

Death's Door nabízí větší výzvu, než se může zdát

Death's Door je vcelku krátká hack and slash akce, kde sbíráte duše. Vše je roztomilé a čisté a to může mást. Jste připraveni na pořádnou výzvu?

Druid, amazonka a další třídy v nové podobě v Diablo 2: Resurrected

Série krátkých trailerů představuje čtyři třídy postav, které jsou k dispozici v remasteru ikonické hack-and-slash akce Diablo 2. Podíváme se na druida, amazonku, paladina a čarodějku.

Battlefield 2042 se zaměřuje na rozličné specialisty

Specialisté Webster Mackay, Maria Falck, Pyotr „Boris“ Guskovsky a Wikus „Casper“ van Daele představují své schopnosti v minutu a půl dlouhém traileru z Battlefieldu 2042.

Na PS5 vyšel horor The Medium

Na konzole PlayStation 5 zavítal psychologický horor The Medium, který si začátkem letošního roku mohli zahrát hráči na počítačích a konzolích Xbox Series X a Series S.