90VTEŘIN Epizoda S8E67

Velké zklamání pro fanoušky Hogwarts Legacy!

Akvizice Activisionu Blizzard Microsoftem v ohrožení, vývojáři The Callisto Protocol milují crunch, Konami možná oživí starou herní sérii. A ještě více novinek v dnešní epizodě 90HODIN.

Německý Gamescom může vynahradit zklamání z americké neE3

Součástí budou některé tituly, které nebyly přepraveny k představení během červnového Summer Game Festu. Celou akci pak tvoří mix již oznámených her s poměrně velkým počtem nových oznámení.

Prodeje Battlefieldu 2042 jsou zklamáním. První sezóna opět odložena

Prodeje Battlefieldu 2042 jsou pro Electronic Arts zklamáním, prohlásil generální ředitel Andrew Wilson, aniž by prozradil, kolik kusů se vlastně prodalo. Jak se společnosti dařilo?

TOP 5 Epizoda S1E235

TOP Našich největších zklamání roku 2021

V tomhle počasí na nás všechny padá deprese. Pojďme ji tedy posílit, a zavzpomínat na okamžiky z minulého roku, kdy jsme byli zklamáni při hraní her. Bez dalších okolků TOP našich největších zklamání.

Více než 8 milionů prodaných kusů Days Gone je pro Sony zklamáním

A 8 milionů prodaných kopií samurajské akce Ghost of Tsushima je úspěch? Bývalý šéf vývoje Days Gone kroutí hlavou. Sám ale kdysi prozradil, kde je zakopaný pes.

GTA 6 má velké problémy? Chaotický vývoj a mnoho hráčů má být zklamáno

Musí být nový díl série Grand Theft Auto jiný, aby dostatečně zaujal hráče? Značka od studia Rockstar Games patří mezi jedny z nejznámějších a poslední díl trhá prodejní rekordy.

Battlefield 2042 se na Steamu zařadil mezi nejhůře hodnocené hry

Battlefield 2042 je mezi hráči obrovským zklamáním, které si vývojáři z DICE ani vydavatel EA za rámeček asi nedají. Nový titul se nachází mezi desítkou nejhůře hodnocenými hrami na Steamu.

Počet zbraní v Battlefieldu 2042 je zklamáním, píšou hráči

Už za pár dnů budou mít předplatitelé EA Play a Xbox Game Pass Ultimate možnost zahrát si plnou verzi Battlefieldu 2042. Betu si vyzkoušelo 7,7 milionu hráčů. Nadchne ale plná verze?

Fanoušci PlayStationu zklamáni, nechápou kroky Sony a kritizují je

Důraz na velké videoherní hity. Vydání exkluzivit na počítače. Zrušení Days Gone 2. Odmítnutí další hry Hidea Kojimy. Interní válka mezi japonskou a americkou Sony.

Nová střílečka od Blizzardu, posila pro Perfect Dark, zklamání z Apexu Legends

Tvůrci God of War hledají nového scénáristu, který se s nimi vydá na novou cestu. Xbox Game Pass čeká mafiánská strategie. Apex Legends na Nintendu Switch moc velkou radost nedělá.

TOP 5 Epizoda S1E179

Naše zklamání roku

Letos vyšlo hodně povedených titulů, které jsme si shrnuli v minulém videu. Teď je na čase si představit hry, které byly buďto špatné, nebo jen nedostály naším očekáváním.

Nový remake Spongeboba není špatnou hrou, rozhodně je však zklamáním

Na remake této milované hry se mnoho hráčů těšilo, proto je škoda, že se vývojáři nezaměřili na chyby originálu a vylepšili více méně jen grafiku.

TOP 5 Epizoda S1E129

Našich největších zklamání poslední dekády

Občas se stane, že se vážně hodně těšíme na nějakou tu hru a když konečně vyjde, dáme ji do systému naší volby, nainstalujeme vše potřebné a potom... jsme zklamání. TOP - Našich největších zklamání…

Nový PlayStation handheld není po zklamání s Vitou na pořadu dne

Prezident a generální ředitel Sony Interactive Entertainment zopakoval, že PlayStation nemá v blízké budoucnosti v úmyslu uvést na trh nástupce kapesní konzole PS Vita.

Virtuální dovolená v podání Vacation Simulator je vtipným zklamáním

Owlchemy Labs, tvorcovia pôvodného Job Simulátoru sa rozhodli na túto VR hru nadviazať logickým dielom – Vacation Simulator vás prevedie simulovanou dovolenkou, pričom spoločníkov vám budú robiť…

Immortal: Unchained je cestou, jak nedělat "Souls like" tituly

Immortal: Unchained je první střílečka z třetí osoby žánru hardcore akčních RPG. Slibuje rychlý a taktický boj, kombinovaný s bezohlednou střelbou a brutálním bojem na blízko. Prozkoumejte sci-fi…

Left Alive mělo zůstat ještě chvilku na papíře

Left Alive je zcela nová akční survival střílečka, která vypráví příběh země zničené válkou z pohledu hned tří protagonistů. Zavítáme do města Novo Slava roku 2127, kdy zpočátku půjde jen o přežití,…

Hráči chtějí prohlásit Anthem za mrtvý

Anthem studia BioWare je tu přibližně dva měsíce a rozhodně se nedá bavit o tom, že skončil kdovíjak úspěšně. BioWare se sice dušuje, že se jedná o jeho prioritu, avšak jsou už tací hráči, kteří by…

EA není spokojené s prodeji Battlefield V

Titulek a obsah novinky zřejmě škodolibě potěší spoustu lidí, avšak je tomu skutečně tak. Battlefield V rozhodně kasovním trhákem není a to se vydavatelství EA logicky nelíbí.

TOP 5 Epizoda

TOP 5 - Největších zklamání roku 2018

To nejlepší z minulého roku už máme za sebou a tak nám nezbývá nic jiného, než se podívat na přesný opak a tím se myslí ty největší zklamání. Protože nemůžeme mít nic dobrého bez toho špatného. Proto…