Zobrazit vše ve dne 6. 1. 2022

Podívejte se na strom dovedností v Dying Light 2

Během dobrodružství budeme moci hlavního hrdinu různými způsoby rozvíjet. Slouží k tomu dva stromy dovedností: pro boj a pro parkour. V dovednostech najdeme klasické věci.

Horizon Forbidden West ukazuje tajemná místa i nové kmeny

Dvouminutové video s českými titulky ukazuje mysteriózní země a zvyky některých nových kmenů, které v únoru navštívíme v PlayStation exkluzivitě Horizon Forbidden West.

GeForce Now nabídne další tituly od EA a omezenou betu Genshin Impact

První GFN Thursday roku 2022 přináší do GeForce Now opět řadu novinek. Některé z nich byly ohlášeny u příležitosti veletrhu CES 2022. Plus výhled na leden letošního roku.

MSI představila na veletrhu CES 2022 nové notebooky řady Gaming a Creator

Oceněné notebooky s procesorem Intel Core 12. generace a grafickou kartou až GeForce RTX 3080 Ti na virtuální akci "Gameverse".

Více než 8 milionů prodaných kusů Days Gone je pro Sony zklamáním

A 8 milionů prodaných kopií samurajské akce Ghost of Tsushima je úspěch? Bývalý šéf vývoje Days Gone kroutí hlavou. Sám ale kdysi prozradil, kde je zakopaný pes.

Vyzkoušeli jsme simulátor Ježíše - I Am Jesus Christ

Dostali jsme jedinečnou šanci vyzkoušet simulátor Ježíše Krista s názvem I Am Jesus Christ. Jaké jsou naše dojmy z alfa verze této hry se vám pokusíme nastínit v následujícím videu.

The Elder Scrolls Online láká na námořní dobrodružství

Na podrobnosti o novém obsahu si budeme muset ještě několik týdnů počkat, už nyní tu ale máme působivý cinematic teaser s velmi zajímavou variací ústřední skladby ságy The Elder Scrolls.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 6. ledna

Dobré ráno. Problémy pro Skull and Bones, úspěch Ghost of Tsushima, patch pro Xbox verze remasteru Alana Wakea, zajímavost o Dying Light 2, remake Mafie a další hry za pár stovek a další zprávičky.