Zobrazit vše ve dne 22. 11. 2021

Battlefield 2042 se na Steamu zařadil mezi nejhůře hodnocené hry

Battlefield 2042 je mezi hráči obrovským zklamáním, které si vývojáři z DICE ani vydavatel EA za rámeček asi nedají. Nový titul se nachází mezi desítkou nejhůře hodnocenými hrami na Steamu.

Hitman 3 se dočká podpory pro celý další rok

Chybět nebude ani dlouho slibovaná podpora ray tracingu, změna systému Elusive Targets, podpora virtuální reality a samozřejmě obecně nový obsah po dobu celého roku.

Recenze GTA: The Trilogy. Pokud to chcete dělat takto, raději nedělejte nic!

Ikonické díly Grand Theft Auto se nám vrátily v naleštěném kabátku, s úžasnou a zábavnou hratelností a s momenty, které jsme všichni v našich dětských letech milovali. To byl ale jen sen!

Postapokalyptický science fantasy svět hry Elex 2 představuje pět frakcí

Návrat do postapokalyptického science fantasy světa Magalan bude provázet pět různorodých frakcí, které bojují o moc. Hlavní hrdina Jax se k jedné z pěti frakcí bude moci přidat.

Call of Duty: Warzone se do Pacifiku přesune o týden později

Activision bez většího oznámení odložil start první sezóny Call of Duty: Vanguard a spuštění nové mapy Call of Duty: Warzone. Naštěstí pro hráče nejde o dlouhý odklad.

Dnes vychází Farming Simulator 22 s českými titulky

Na PC a konzole PlayStation a Xbox dnes vychází Farming Simulator 22, který obsahuje české titulky. Významný den pro všechny nadšence zemědělských simulátorů připomíná trailer.

Project L je 2D bojovka ze světa League of Legends

Dosud jsme ze světa League of Legends viděli především menší projekty od partnerů Riot Games. Tentokrát známá společnost přichází s vlastním titulem s pracovním názvem Project L.

Do mysli šílence. Vaas Montenegro ve Far Cry 6

Ubisoft vydal první DLC pro Far Cry 6. Jmenuje se Vaas: Insanity a nabízí hráčům možnost vžít se poprvé do role známého antagonisty Vaase Montenegra z Far Cry 3.