Zobrazit vše ve dne 13. 12. 2021

Náhradou za SWAT a staré Rainbow Six je Ready or Not

I když je hra ve vývoji už přes 4 roky, tak hráči se stále nedočkavě těší na tento titul. Studio VOID Interactive se nevzepře žánru ani fanouškům. Proč tomu tak je, se dozvíte v tomto článku.

Představeny oficiální bočnice pro PlayStation 5 a nové barvy ovladače DualSense

Je to tady! Společnost Sony právě představila oficiální bočnice pro PlayStation 5. Zájemci si budou moci zakoupit barevné varianty bočnic a snadno je vyměnit na své konzoli.

Cyberpunk 2077 prodal 17,3 milionu kusů, ale nenaplnil svůj potenciál, myslí si analytici

Největšímu a nejnákladnějšímu projektu v historii polského CD Projektu RED se věštil úspěch na všech frontách. Reklamní masírka před vydáním zafungovala skvěle a firma očekávala velké prodeje.

GTA 6 má velké problémy? Chaotický vývoj a mnoho hráčů má být zklamáno

Musí být nový díl série Grand Theft Auto jiný, aby dostatečně zaujal hráče? Značka od studia Rockstar Games patří mezi jedny z nejznámějších a poslední díl trhá prodejní rekordy.

PC verze Horizon Zero Dawn po vylepšení využívá nové technologie

PC verze akční adventury Horizon Zero Dawn od předního PlayStation studia Guerrilla Games obdržela novou aktualizaci s označením 1.11. Ta přidává podporu pro nové technologie.

Sam Lake nechce potvrdit, že bude Alan Wake 2 hraný z pohledu třetí osoby

Z nového rozhovoru také vyplynulo, že Alan Wake 2 využívá proprietární engine Northlight. Ve hře také nezůstalo mnoho původních nápadů na pokračování, které se datují až do roku 2010.

Starfield už má svou produktovou stránku na Steamu. Co to může znamenat pro launcher Bethesdy?

Žádný strach, očekávané vesmírné RPG od Bethesdy Game Studios přistane i na Steamu. Pro budoucnost nepopulárního Bethesda.net Launcheru ale tento fakt nejspíš nevěstí nic dobrého.