V EA změnili přístup ke studiím. Tvůrci mají větší autonomii

V EA padlo rozhodnutí, že vedoucí jednotlivých studií se budou zodpovídat přímo generálnímu řediteli Andrew Wilsonovi a budou s ním komunikovat o svých projektech.

Skate 4 se jmenuje skate. a bude zdarma s hraním napříč platformami

Pro fanoušky skateboardingu přicházejí nové informace od společností Electronic Arts a Full Circle. Jako první jsme se dozvěděli, že Skate 4 se bude jmenovat skate.

Úniky z testování Skate 4 potvrzují návrat ke kořenům

Dohoda o mlčenlivosti hráče nezastaví. Stejně jako v mnoha jiných případech, tak i po první testovací fázi silně rozpracované verze Skate 4 se na internetu objevila hromada obsahu.

První gameplay záběry ze Skate ukazují větší volnost

Společnost Electronic Arts zveřejnila minutu a půl dlouhé video s prvními gameplay záběry ze Skate 4. Video má uklidnit fanoušky, kterým vývojáři vzkazují, že na hře nadále pracují.

EA má v červenci předvést tři velké a důležité tituly

Naše hry nejsou ještě připraveny, vzkázala společnost Electronic Arts před tradičními červnovými prezentaci, abychom s jejich přítomností nepočítali. Nové tituly si nechala na později.

Smradlavé nohy, kult zvířátek, do pohádky a zpět, démon na skateboardu

Souhrn z letošní netypické tiskové konference společnosti Devolver Digital. Ta byla vtipná, zvláštní a přinesla čtyři nevšední hry. Jste připraveni na dobrodružství?

První záběry z hraní Skate 4 jsou z rané verze

Jsou to téměř dva roky, co společnost Electronic Arts potvrdila návrat skateboardingové série Skate. Jsou to také téměř dva roky, co fanoušci netrpělivě čekají na první záběry z hraní.

EA sází na NFS, Skate 4 a až čtyři neoznámené tituly

Vedení Electronic Arts prozradilo, co od nich můžete očekávat v příštím fiskálním roce. V období od dubna 2022 do března 2023 chtějí vydat nový díl Need for Speed.

20. výročí Xboxu přináší 76 her do zpětné kompatibility

Na Xboxu Series X, Xbox Series S a Xboxu One si tak můžete zahrát legendární tituly jako je hororová série F.E.A.R., první a druhý Risen, Max Payne, Skate 2 a další. Plus nové hry s FPS Boost.

Skate 4 vyjde nejen na konzole, ale i na PC

Poslední dosud vydaný díl série Skate vyšel již v roce 2010. Není tedy divu, že fanoušci napjatě očekávají Skate 4. Ten se, jakožto první díl v historii série, podívá také na počítače.

Vývojáři čtvrtého Skate naslouchají názorům fanoušků

Vývojáři ze studia Full Circle ujišťují hráče, že na Skate 4 stále pracují. Nové video ale neobsahuje žádné záběry z hraní, ale motion capture a názory vývojářů a skateboardingových hvězd.

TOP 5 Epizoda S1E193

Nejpodivnější crossovery, které nikdo nečekal

Crossovery jsou stále častější a stávají se běžnou praxí. Když se objeví postava z jedné série v úplné jiné, není to tak úplně zvláštní. Ale někdy zajdou tvůrci trochu daleko.

Skate City přijíždí na Xbox One, PS4, Switch a PC

Mobilní hra Skate City od společnosti Agens vyjde na všechny konzole dosluhující generace a na PC, jak na Steamu, tak na Epic Games. Co od titulu můžeme tentokrát čekat?

EA založila nové studio pro vývoj Skate 4

Společnost Electronic Arts oznámila vznik nového studia. Jmenuje se Full Circle, sídlí v kanadském Vancouveru a dostalo na starost vývoj Skate 4. Návrat skateboardingové série bude ale trvat.

Série Skate se vrací po dlouhých 10 letech

Největším překvapením vysílání EA Play bylo bezesporu oznámení nové hry ze série Skate, je však otázka jak bude hra vypadat.

Naši podporu si žádá simulace jízdy na skateboardu

Už 18 let existuje série Tony Hawk, která se snaží přiblížit v 90. letech velmi oblíbený sport zvaný skateboarding. Po tragickém pátém dílu se již nikdo neodvážil udělat hru v podobném žánru. Svítá…

Skate Story

skate.

Skate City

2021