Zobrazit vše ve dne 15. 11. 2021

Microsoft chystá dokument nejen o prvním Xboxu a láká na série Halo

U příležitosti 20. výročí Xboxu představil Microsoft šestidílný dokumentární film Power On – The Story of Xbox, který nás zavede do zákulisí zrodu první konzole americké společnosti.

Multiplayer Halo Infinite právě vyšel a je zdarma

Multiplayer vyšel dnes v rámci 20. výročí prvního Xboxu a série Halo pro PC a obě generace Xboxu. Ve hře více hráčů je zpřístupněno vše v rámci první sezóny nazvané Heroes of Reach.

20. výročí Xboxu přináší 76 her do zpětné kompatibility

Na Xboxu Series X, Xbox Series S a Xboxu One si tak můžete zahrát legendární tituly jako je hororová série F.E.A.R., první a druhý Risen, Max Payne, Skate 2 a další. Plus nové hry s FPS Boost.

Tahle planeta bude naše! - Recenze The Riftbreaker

Kombinace pečlivého managementu, věžkování a vyhlazování planety. To je The Riftbreaker. Pokud vám Factorio příjde nudné a potřebujete se vyřádit na nebezpečných hordách, tak mrkněte na tuto recenzi.

Odstartoval druhý ročník festivalu českých a slovenských her

Do druhého ročníku akce Czech & Slovak Games Week se zapojilo 223 her od 92 studií. Kromě slev probíhají další zajímavosti. Blíží se i odhalení nominací na českou hru roku 2020.

Řešení problému s optimalizací GTA Trilogy je snadné

Youtuber přišel na jednoduchý trik, který do jisté míry řeší problémy s mizernou optimalizací GTA: The Trilogy – The Definitive Edition. Stačí, když do launcheru dopíšete parametr pro spuštění hry.

Jsi vlastenec? Otestuj své znalosti o česko-slovenských hrách

Vyznáte se v historii a vybavíte si některé okamžiky z českých a slovenských her? Pojďte si svou paměť otestovat v našem speciálním kvízu.

20. výročí oslavuje Xbox, Halo i Metal Gear Solid 2

Dnes je významný den. 20. výročí oslavuje celá divize Xboxu a značka Halo. Nedávno stejné narozeniny oslavilo také mistrovské dílo v podobě Metal Gear Solid 2 od Hidea Kojimy.

Farming Simulator 22: Detailní seznámení s mapou Haut-Beyleron

Haut-Beyleron je inspirovaná francouzskými oblastmi a je ideální pro výsadbu vinné révy a olivových hájů. Nabídne i tradiční zemědělství a lesnictví, stejně tak zámek, typické gondoly a mnoho dalšího.

Battlefield 2042 sužují velké problémy a chyby

Battlefield 2042 se potýká s velmi závažnými problémy a chybami v době, kdy si ho mají užívat majitelé dražších edic a předplatitelé EA Play. Hráči postupně hlásí nové a nové věci.

Trilogie GTA pro PC je konečně dostupná, Rockstar slibuje opravy

Remastery GTA 3, GTA: Vice City a GTA: San Andreas jsou na počítačích opět hratelné poté, co je Rockstar bez velkého vysvětlení pár hodin po jejich vydání stáhl z prodeje.

Star Wars hra od tvůrců Heavy Rain může být zasazena do období Vrcholné Republiky

Znovu se spekuluje o nové Star Wars hře, kterou připravuje studio Quantic Dream. Nejnovější spekulace hovoří o názvu Star Wars: Eclipse a zasazení do éry Vrcholné Republiky.

Twitch je nově dostupný i na Nintendo Switch

Mnoho uživatelů herní konzole Nintendo Switch se po letech dočkalo. Twitch je nově pro tuto konzoli dostupný. V eShopu se aplikace konečně ukázala všem zájemcům.