Zobrazit vše ve dne 22. 9. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E72

Vývojáři odhalují prototypy AAA her

Grafické karty nové generace jsou tu a vývojáři na to reagují zveřejněním těch nejošklivějších prototypů. Grafika v herním vývoji rozhodně na prvním místě není. U nás jsou ale první novinky!

V EA změnili přístup ke studiím. Tvůrci mají větší autonomii

V EA padlo rozhodnutí, že vedoucí jednotlivých studií se budou zodpovídat přímo generálnímu řediteli Andrew Wilsonovi a budou s ním komunikovat o svých projektech.

Dakar Desert Rally ukazuje historické vozy i krajinu Saúdské Arábie

V Dakar Desert Rally se svezete i s historickými kousky. Společnost Saber Interactive skrz nové video představuje rallyové klasiky z 80. let. Došlo také na krajinu Saúdské Arábie.

V KAPSE Epizoda S2E22

Vyrovná se tohle Fall Guys? - V kapse

Něco jako Fall Guys mobile chceme už dlouho. Tak jsme zapátrali, která mobilní hra se padajícím hochům vyrovná nejvíce. A hle! Stumble Guys jsou to co jsme hledali! V dnešním video se dovíte více!

Xbox přepracovává knihovnu a přináší další novinky

Microsoft pokračuje ve vylepšování systému konzolí Xbox a v zářijové aktualizaci přináší zajímavé novinky, které potěšují nejednoho hráče. A majitelé Xbox Elite Series 2 si mohou hrát s barvičkami.

Dying Light 2: Bloody Ties vyjde o měsíc později

V Techlandu mají s odklady zkušenosti a bohužel ani vývoj prvního rozšíření pro Dying Light 2: Stay Human nejde podle plánu. Polské studio oznámilo jeho druhý odklad.

Podívejte se na 8 minut z nechutné akce Scorn

Studio Ebb Software přináší osm minut záběrů z hraní úvodní části atmosférické akce Scorn, která se odehrává v podivném prostředí s podivnými nepřáteli a obsahuje hádanky.

Příběh bývalého křižáckého rytíře ve strategii The Valiant

Křižácká výprava od autorů Sudden Strike 4 ze studia KITE Games má datum vydání. Kdy na trh dorazí středověká real-time strategie? Jak jsou na tom konzolové verze?

Pociťte novou realitu, láká trailer na PlayStation VR2

Sony zveřejnila trailer na novou generaci virtuální reality pro PlayStation 5. Společnost na PlayStation VR2 láká hráče s tím, že pocítí novou realitu. Hry mají vytvářet i nezávislí tvůrci.

Stručně: Jaký bude remake Splinter Cell a velký výprodej her

Kojima spolupracoval na luxusních hodinkách. Úspěch Cyberpunku 2077. Tiny Tina’s Wonderlands překonala očekávání. Mario + Rabbids Sparks of Hope hlásí hotovo. Tvůrce cheatů žaluje vývojáře.