Far Cry 6 bude mít pohled z třetí osoby i mimo filmečky, ale ne vždy

Z jedné odpovědi narativního ředitele hry vzešla poměrně zajímavá informace. Primárně se bude stále hrát z pohledu první osoby, ale budou momenty i mimo cut-scény, kde se kamera přepne.

Fungovalo by CS: GO ze třetí osoby? Rogue Company - Recenze

Rogue Company je free-to-play kompetitivní střílečka ve stylu Valorantu nebo CS: GO, akorát ze třetí osoby. Je však důvod, proč tento styl hry dosud úplně neexistoval. Jednoduše moc nefunguje.

The Initiative má pracovat na stealth hře z pohledu třetí osoby

Relativně nově založený tým Microsoftu pracuje na tajné hře - podle zvěstí by se mělo jednat o stealth hru z pohledu třetí osoby zasazenou do universa Perfect Dark.

Zahrajte si třetího Zaklínače z pohledu první osoby

Pro Zaklínače 3 vyšla další praktická modifikace umožňující zhlížet na dechberoucí středověký svět z jiného pohledu a všímat si tak lépe menších detailů.

Just Cause 4 - Katastrofická destrukce

Série Just Cause je s námi už několik let a i přestože má mnoho věrných fanoušků, stává se čím dál tím více nezajímavou. Tentokrát toho však bylo slíbeno hodně. Bude 4. díl tou záchranou, kterou hra…

Vychází Gigantic, strategická MOBA střílečka z třetí osoby

Rychlost a plynulost v soubojích nejen proti obřím Guardianům, ale i po jejich boku. Na to především sází nová Free to Play strategická střílečka Gigantic.