Zobrazit vše ve dne 14. 2. 2021

Fungovalo by CS: GO ze třetí osoby? Rogue Company - Recenze

Rogue Company je free-to-play kompetitivní střílečka ve stylu Valorantu nebo CS: GO, akorát ze třetí osoby. Je však důvod, proč tento styl hry dosud úplně neexistoval. Jednoduše moc nefunguje.

Česká bullet-hell pixelovka Impossible Pixels prověří trpělivost a rychlé reflexy

V následujících týdnech světlo světa spatří česká bullet-hell pixelovka Impossible Pixels, která slibuje tunu akce a zábavný, leč nenucený příběh. Podobné tituly přitom příběh jen zřídkakdy mají.

Oznámeno pokračování komiksové střílečky RICO

Smíšeně hodnocená komiksová first-person střílečka RICO z roku 2019 bude mít pokračování. Možná nám RICO London ukáže, jak měl vypadat nepovedený remake XIII z loňského roku.

Ratchet & Clank: Rift Apart na PS4 nevyjde a tajemný seriál se známou dvojicí

Na kanadské streamovací platformě se nečekaně objevila pilotní epizoda animovaného seriálu Ratchet & Clank: The Life of Pie od Mainframe Studios. Zachrání Ratchet s Clankem celou galaxii?

Steam dosáhl nového milníku: Nabízí přes 50 tisíc her

Otevření stavidel Steamu se projevilo. Valve před několika lety upravilo pravidla pro přidávání her do svého online obchodu a je to znát. Každý rok je knihovna obohacována tisíci a tisíci her.

Naleštěné Bright Memory: Infinite představuje hlavního záporáka

Naleštěná first-person střílečka Bright Memory: Infinite, která nás od léta minulého roku okouzluje propracovanou grafikou, se připomíná povedeným filmovým trailerem.

Godfall obohatil nový endgame obsah v aktualizaci Primal

Pokud jste jedněmi z těch, kteří u Godfall vydrželi až do úplného konce, a rádi byste viděli kapku nového obsahu, tak aktualizace Primal je přesně pro vás. Ta s sebou totiž přináší nový endgame obsah.