Zobrazit vše ve dne 6. 6. 2021

Rating poukazuje na PlayStation 5 verzi The Medium

Hororové The Medium od Bloober Team s duálními světy se původně dostalo pouze na PC a Xbox Series X/S. Rating od ESRB nasvědčuje, že by se hra mohla podívat i na PS5.

Far Cry 6 bude mít pohled z třetí osoby i mimo filmečky, ale ne vždy

Z jedné odpovědi narativního ředitele hry vzešla poměrně zajímavá informace. Primárně se bude stále hrát z pohledu první osoby, ale budou momenty i mimo cut-scény, kde se kamera přepne.

Ratchet & Clank: Rift Apart s kombinací ray tracingu a 60fps při vydání

Day One patch hry nabídne nejen Performance režim s podporou 60 snímků za vteřinu, ale také Performance RT, kde se k 60fps přidá i technologie ray-tracing.

TOP 5 Epizoda S1E199

Úžasné hry, které strávíte pod vodou

Pod vodou to může být děsivé a mnoho her nás rádo zasadí do tohoto mokrého hrobu. Některé se pokusí vytvořit z tohoto místa krásný zážitek, avšak jiné přijmou váš strach a přinutí vás topit se.

Trifox je akční adventura o lišákovi, kterému ukradli TV ovladač

Poté, co je jeho dům napaden a je mu ukraden ovladač od televize, se Trifox vydává pronásledovat tajemné lupiče v akčním dobrodružství inspirovaném zlatým věkem 3D plošinovek.

E3 2021 bez Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights?

Ačkoliv všechny tři hry vyjdou až někdy v průběhu příštího roku, tak to vypadá, že se jejich prezentací na letošní E3 nedočkáme. Alespoň tomu odpovídají dostupné informace.

Yuji Naka, tvůrce Balan Wonderworld, opouští studio Square Enix

Yuji Naka, tvůrce jedné z nejikoničtějších postav světa gamingu, Ježka Sonica, a také tvůrce neúspěšné plošinovky Balan Wonderworld, opouští z čista jasna studio Square Enix. Důvod je zatím neznámý.

Čeká nás odhalení nové hry z Jurského světa?

Série tweetů naznačuje, že bychom se v nejbližší době mohli dočkat oznámení nové hry od tvůrci Jurassic World Evolution ze studia Frontier Developments. V úvahu však připadá i něco na mobily.