Zobrazit vše ve dne 7. 12. 2020

Konečně pořádný battle royale pro VR? Population: One - Recenze

Pořádný battle royale pro virtuální realitu jsme tu dosud neměli. Proto přichází nový titul Population: One, který svým pohybovým systémem zaujme nejednoho hráče.

Jak si Cyberpunk 2077 vede ve světových recenzích?

Dnes oficiální padlo embargo na očekávané RPG Cyberpunk 2077 a recenze na něj. Veskrze si hra vede extrémně dobře, ale objevil se i trochu negativnější názor. Jaký je tedy výsledek?

Recenzujeme Cyberpunk 2077. Co vás o hře zajímá?

Do redakce se nám dostalo velice očekávané RPG Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt RED. My vám naopak dáváme možnost se nás zeptat na cokoliv, co vás o hře zajímá!

Reklama na Xbox Series X s Master Chiefem... jako kočkou

Nová reklama na Xbox Series X se v jednu chvíli bere docela vážně, ale ke konci úplně otočí list. Asi vás nepřekvapí, že jejím režisérem je novozélandský Taika Waititi.

Doporučené požadavky Medal of Honor: Above and Beyond překvapí

S VR návratem do série Medal of Honor si podle všeho poradí i slabší stroj. Dozvěděli jsme se i o řadě dalších detailů, dostupných módů a dočkali jsme se nových gameplay záběrů.

American Truck Simulator nabízí nový tahač a doplňky do kabiny

Pokud si užíváte převážení nákladu v Americe, nová aktualizace zdarma a nové placené DLC udělají tuhle jízdu zase o něco málo příjemnějš,í než byla předtím. Nový tahač a doplňky do kabiny čekají.

Battle royale Hyper Scape se dočká crossplaye

Propojení hráčů na konzolích Xboxu a PlayStationu bude v podstatě automatické. V případě propojení s PC hráči je tam už menší háček, ale půjde to. Hyper Scape si tak budete moci zahrát se všemi.

The Initiative má pracovat na stealth hře z pohledu třetí osoby

Relativně nově založený tým Microsoftu pracuje na tajné hře - podle zvěstí by se mělo jednat o stealth hru z pohledu třetí osoby zasazenou do universa Perfect Dark.