Vychází slibná a přístupná hardcore RPG akce Steelrising

Na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S dnes vychází slibná a přístupná hardcore RPG akce Steelrising. Podívejte se na trailer a zjistěte, jak hru hodnotí zahraniční média.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E37

Za tyhle názory by nás měli vyhodit...

Po těžké pauze od vysílání se vrací duo Fiola a Gelu v nabitém SHOWTIME s pořadovým číslem 37! A co vás čeká? Probereme nejzajímavější události a rozčílíme se klasicky nad šíleným herním byznysem.

TOP 5 Epizoda S1E239

TOP Her, které bychom dohráli poslepu

V současnosti vychází hry, které můžete dohrát bez nohou, bez rukou, nebo dokonce beze sluchu, či zraku. A to dokonce, i když mluvíme o AAA hrách. Ale pořádný zkrátka hráči prostě nepotřebují vidět.

Hráči PlayStationu obviňují fanoušky Xboxu ze špatných recenzí Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West s průměrným hodnocením 88 procent od novinářů se řadí mezi nejlépe hodnocené exkluzivity PlayStationu. Přesto se v uživatelských recenzích objevují nuly.

Hodinové záběry z hraní Dying Light 2. Udělejte si o hře vlastní názor

Po zklamání, které přinesl Cyberpunk 2077, jsou hráči obezřetní a požadují důkazy, že hra běží tak jak má. Na internetu se objevily hodiny záběrů z Dying Light 2.

TOP 5 Epizoda S1E235

TOP Našich největších zklamání roku 2021

V tomhle počasí na nás všechny padá deprese. Pojďme ji tedy posílit, a zavzpomínat na okamžiky z minulého roku, kdy jsme byli zklamáni při hraní her. Bez dalších okolků TOP našich největších zklamání.

TOP 5 Epizoda S1E234

Našich nejlepších her roku 2021

Pojďme zapomenout na to, jak krušný minulý rok byl. Dnes se podíváme, co si nejvíce užili jednotlivý členi redakce, protože náš názor vás určitě velmi moc zajímá. TOP nejlepších her roku 2021 redakce.

TOP 5 Epizoda S1E226

TOP Našich nejoblíbenějších dopravních prostředků ve hrách

Máme rádi ježdění, ať už v autech, na koních nebo něčem úplně jiném. Které jsou ale ty podle nás nejlepší dopravní prostředky?

Battlefield 2042 se na Steamu zařadil mezi nejhůře hodnocené hry

Battlefield 2042 je mezi hráči obrovským zklamáním, které si vývojáři z DICE ani vydavatel EA za rámeček asi nedají. Nový titul se nachází mezi desítkou nejhůře hodnocenými hrami na Steamu.

Bouře mezi fanoušky a vývojáři Saints Row

Z restartu bláznivé akce Saints Row nejsou hráči nadšeni. Zaznívají negativní názory na grafickou stránku a zejména mladou partičku hlavních hrdinů. Ti podle hráčů postrádají charakter.

Vývojáři čtvrtého Skate naslouchají názorům fanoušků

Vývojáři ze studia Full Circle ujišťují hráče, že na Skate 4 stále pracují. Nové video ale neobsahuje žádné záběry z hraní, ale motion capture a názory vývojářů a skateboardingových hvězd.

TOP 5 Epizoda S1E179

Naše zklamání roku

Letos vyšlo hodně povedených titulů, které jsme si shrnuli v minulém videu. Teď je na čase si představit hry, které byly buďto špatné, nebo jen nedostály naším očekáváním.

Daniel Vávra dohrál Cyberpunk 2077 podruhé. Jaký má názor?

Známý tvůrce Mafie a Kingdom Come: Deliverance dohrál očekávané akční RPG podruhé. Opět na počítači a hře na druhý průchod věnoval 60 hodin. Cyberpunk 2077 nadále považuje za velmi skvělou hru.

Microsoft zastává názor, že zvýšení cen her je oprávněné

Představitelé Microsoftu pořád nechtějí prozradit, zda se budou jejich hry prodávat za zvýšenou cenu. Ale firma si myslí, že jde o oprávněný krok, takže k tomu nejspíš dojde.

Udělejte si lepší názor o remaku Mafie. Máme pro vás české gameplay záběry

Sestříhané gameplay záběry s českým dabingem. Udělejte si představu na specifické části misí Běžná rutina, Fairplay závod (závěr mise) a Výlet do přírody v našem videu.

Daniel Vávra si nebere servítky k remaku Mafie

„Že mě ty vybuchující barely tenkrát nenapadly taky. A ty auta, že mě nenapadlo udělat pro děti a místo toho jsme dělali nějakou fyziku blbou, co všem akorát vadila. O tolik lepší by to bylo.“

Remake Mafie a remaster Mafie 2 z pohledu naší redakce

Návrat české klasiky, remake první Mafie, se k nám blíží rychleji, než jsme čekali a už můžeme hrát remaster druhého dílu. Rozhodli jsme se v redakci sednout a podělit se s vámi o naše názory.

Bude lepší Xbox Series X nebo PS5? Názory vývojářů jsou dosti odlišné

Prostřednictvím významných osob se na internetu objevily další názory vývojářů ohledně nadcházejících konzolí Xbox Series X a PS5. Jsou však dost protichůdné.

Názor režiséra Star Wars Jedi: Fallen Order na singleplayerové hry je v ostrém kontrastu s filozofií EA

Vývojář zodpovědný za akční adventura Star Wars Jedi: Fallen Order je přesvědčen, že live service hry rozšířily trh, ale současně neodrazují hráče od singleplayerových příběhových titulů.

PC verze Death Stranding na Steamu i Epicu a negativní názory hráčů

Na PS4 s českými titulky vyšla akční adventura od Hidea Kojimy, která se v létě příštího roku dostane na počítače. Mezitím se objevují negativní recenze od hráčů.

G2A sa snaží ovplyvňovať názory čitateľov neoznačenou reklamou v médiách

Poľská spoločnosť G2A rozoslala niekoľkým herným médiám e-mail, v ktorom od nich žiadala zverejnenie nimi napísaného článku bez toho, aby ho označili ako PR, reklamu či sponzorský obsah. A to je…

Sony mění svůj názor na cross-play

Sony je známo tím, že svůj PS4 systém drží oddělený od ostatních platforem. Poslední dobou se řeší především cross-play ve Fortnitu. Vypadá to, že Sony ho nyní po důkladném zhodnocení opět povoluje.

Nová verze webu přináší dlouho očekávanou možnost recenzovat hry a vyjádřit tak proti-názor redakci Indiana

Možná jste si všimnuli, že v posledních dnech se tu a tam na webu objevil slavný error 500, nemohlo za to nic jiného, než naše finální přípravy s vydáním další verze webu. Nejedná se o nijak zvlášť…