Zobrazit vše ve dne 17. 11. 2020
90VTEŘIN Epizoda S6E89

PlayStation 5 pro každého?!

Vypadá to, že svitla naděje a je tu možnost, jak se k PlayStation 5 může dostat naprosto každý. Ani drahé to není. A ještě přihodíme Keanu Reevese do Cyberpunku. Zkrátka ideální matroš pro 90VTEŘIN!

RTX 2060 a 144Hz na sedmnácti palcích - MSI GL75 Leopard

RTX 2060 jako nejlevnější RTX karta dává v notebooku asi největší smysl. Extra výkon díky RT jádrům a DLSS u her si na MSI GL75 Leopard užijete i díky sedmnáctipalcovému 144Hz displayi.

Cyberpunk 2077 se nám připomíná v dalších gameplay záběrech

Speciální a nečekaný Night City Wire přinesl nové záběry z očekávaného Cyberpunku 2077. V akci tentokrát vidíme, jak hra vypadá na konzolích Xbox One a Xbox Series X.

Microsoft zastává názor, že zvýšení cen her je oprávněné

Představitelé Microsoftu pořád nechtějí prozradit, zda se budou jejich hry prodávat za zvýšenou cenu. Ale firma si myslí, že jde o oprávněný krok, takže k tomu nejspíš dojde.

Další Mass Effect se trochu představuje v dalších concept artech

Na další kapitolu sci-fi série Mass Effect si ještě počkáme. Prozatím se ale můžeme podívat na několik concept artů, které by mj. mohly prozrazovat návrat od Andromedy.

Cyberpunk 2077 vyjde pro PS4 na dvou Blu-ray discích

Masivní RPG od CD Projekt RED bude na PS4 zabírat minimálně 70 GB, z toho důvodu vyjde na dvou Blu-ray discích. Dobrá zpráva hlavně pro majitele pomalejších internetů.

Jak to bude s hrami od Bethesdy poté, co přejde pod křídla Microsoftu?

Před několika měsíci oznámil Microsoft své plány s odkoupením ZeniMax Media za 7,5 miliardy dolarů. S tím přichází palčivá otázka - jak to ovlivní hry od Bethesdy?

World of Warcraft: Shadowlands láká na nové dobrodružství

Blizzard vydal launch trailer na očekávanou expanzi World of Warcraft: Shadowlands, který láká na nové dobrodružství. Tvůrci svolávají všechny hrdiny Azerothu a vnadní na velkou bitvu.

O Halo Infinite bychom se měli dozvědět něco nového v následujících týdnech

Vývojáři se údajně koukají na každou část hry a chtějí extra čas na vývoj využít co nejlépe. V následujících týdnech nás má čekat „update vysoké úrovně“, ať už to znamená cokoliv.

Rambo vs. Terminátor v Mortal Kombat 11

Dvě ikonky tváří v tvář. Dnes vychází Ultimate edice s Rambem, Rainem a Mileenou pro Mortal Kombat 11. Došlo také na vylepšení pro novou generací konzolí od Sony a Microsoftu.

Remake TimeSplitters 2 se nakonec nekoná!?

Ve včerejším Stručně jsme vám sice sdělovali, že remake TimeSplitters 2 byl potvrzen, ale opak je bohužel pravdou. Ze stínů se totiž vynořili lidé z THQ Nordic a veškeré naše naděje poslali ke dnu.

Logická plošinovka Trine 4 se dočká příběhového rozšíření

Příběhová kampaň s šesti novými levely představí nové dovednosti a unikátní herní mechaniky. Trine 4: Melody of Mystery má vyjít již brzy, cenu ale zatím neznáme.

Na konzole se má čekat déle, Bethesda se rozrůstá, Butcher zdarma

Dobré ráno. I o státním svátku pro vás máme pravidelné Stručně. Dnes se podíváme na to, kdy se bude dát normálně koupit nový Xbox. Pogratulujeme k narozeninám Johnnymu z Cyberpunku 2077. A další.