Pozdní křída předmětem nového DLC Jurassic World Evolution 2

Budovatelská strategie z Jurského světa se dočká dalšího DLC, které přidá čtyři ještěry. Tentokrát je společným jmenovatelem období pozdní křídy, přičemž hru rozšíří i nová bezplatná aktualizace.

Ze zrušeného pokračování hry Trespasser se zrodil filmový Jurský svět

Jeden z tvůrců Xboxu odhalil pozoruhodný příběh o tom, jak se z plánů na pokračování ambiciózní, avšak nepříliš povedené hry Trespasser ze světa Jurského parku stala nová filmová trilogie.

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Jurassic World Evolution 2 rozšíří dinosauři z Netflixu

Další placený přídavek nabídne dva zcela nové dinosaury, dvě varianty stávajících druhů a osm skinů. To všechno je inspirované animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp.

Do Jurassic World Evolution 2 už míří první placené DLC

Tvůrci ze studia Frontier Developments rozhodně na nic nečekají. Budovatelská strategie vyšla teprve nedávno, ale už za týden dojde na vydání prvního placeného balíčku dinosaurů.

Jeff Goldblum komentuje launch trailer Jurassic World Evolution 2

Chaos si najde cestu v pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution, která vychází právě dnes. V launch traileru lze vidět celou řadu nových prvků.

Jurassic World Evolution 2 láká nejen na Velociraptory

Kromě přiblížení dvou ikonických druhů ještěrů, s nimiž se ve hře setkáme, jsme se v poslední době dočkali také dalšího vývojářského deníku a ukázky nových typů výběhů.

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

O udržení spokojenosti návštěvníků v Jurassic World Evolution 2

Nové video přibližuje způsoby, jakými lze udržet návštěvníky parků s dinosaury spokojené, a nabízí bližší pohled na vodní ještěry. K dispozici jsou také nové screenshoty a HW nároky PC verze.

Svérázní ještěři v Deluxe edici Jurassic World Evolution 2

Stejně jako v případě prvního dílu bude k dostání Deluxe edice budovatelské strategie Jurassic World 2, která nabídne dodatečné skiny vozidel, cedule obchodů a několik zvláštních dinosaurů a ještěrů.

V gameplay traileru Jurassic World Evolution 2 konečně vidíme vodní ještěry

Za doprovodu řevu Tyrannosaura tu máme nové materiály k druhé šanci na stavění zábavních parků s dinosaury, ve kterých se nebude na ničem šetřit. Tu dostaneme již 9. listopadu.

Jurassic World Evolution 2 v prvním vývojářském deníku

Vývojářský deník povětšinou shrnuje již známé informace, nabízí ale i první pořádné záběry ze samotné hry. Pojďme se podívat, na co se můžete v budovatelské strategii s dinosaury těšit.

Jurassic World Evolution 2 představuje více i méně známé dinosaury

Triceratops, Brachiosaurus, Stegosaurus, Coelophysis... druhý díl budovatelské strategie Jurassic World Evolution zjevně nebude na ničem šetřit, ani na počtu druhů dinosaurů.

Jurassic World Evolution 2 nabídne více prostoru na stavění parku

Ředitel vývoje Richard Newbold ze studia Frontier Developments slibuje, že všechny mapy, k nimž budou mít hráči Jurassic World Evolution 2 přístup, jsou mnohem větší než v prvním díle.

V Jurassic World Evolution 2 se vrátí i sandboxový režim

Pokračování budovatelské strategie, v níž budeme stavět nové parky s dinosaury, nabídne čtyři herní režimy. Dozvěděli jsme se také něco málo o tom, které staré známé dinosaury uvidíme.

Jurassic World Evolution 2 konečně nabídne vodní ještěry

Život si našel cestu mimo souš. Pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution vyjde ještě letos a nabídne řadu známých i v prvním díle neviděných dinosaurů.

Nový filmový Warcraft? Kdeže, Universal len ukázal nepoužité scény z toho starého

Filmový Warcraft mal síce svoje chyby, aj tak však šlo o slušné spracovanie videohernej témy. Druhého dielu sme sa však nikdy nedočkali. Universal nám to vynahrádza aspoň bonusovým obsahom.