Hry, které by v dnešní době stěží prošly

Čím více je internet otevřen názorům, tím častěji se někdo veřejně bouří proti určitým hrám. V dnešním tématu poukážeme na to, co by v dnešní době právě tyto lidi vystřelilo ze židle.

Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem

Postal 4 je tady a dopadl naprosto tragicky. Upozorňujeme, že toto není klasická recenze, ale spíše jen seznam všeho, co je na hře špatně.

Postal 2 je dočasně zdarma a Postal 4 opouští Early Access

Kultovní střílečku, při jejímž hraní určitě nebudete ničeho litovat, si můžete přidat do knihovny na GOGu. Nejnovější přírůstek do série navíc čerstvě vyšel ve verzi 1.0, vývoj tím však nekončí.

Datum vydání střílečky Postal: Brain Damaged samozřejmě souvisí s číslem 69

Nejradši bychom na tomto místě napsali pouze „nice“, protože tak velí zákony internetu, ale perex na Indianovi musí mít určitou délku, tak proto právě čtete tento zcela zbytečný text.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry dubna 2022

Čtvrtý měsíc letošního roku se řadí mezi ty méně zajímavé. I když několik lákavých titulů se najde, včetně příchodu očekávaného pokračování české kultovní point-and-click adventury.

Kontroverzní Postal 4 se chystá vyjít v plné verzi; podívejte se na nový trailer

Pokračování kontroverzní akční série Postal klepe na dveře. Postal 4: No Regerts se chystá vyjít v plné verzi poté, co hra v říjnu 2019 vstoupila do předběžného přístupu na Steamu.

Postal se letos dočká stolní hry nebo komiksu

Vývojáři kultovního Postalu hodlají 25. narozeniny celé série oslavit ve velkém. Dojde na víc než jen na vydání plné verze Postalu 4 nebo na očekávanou střílečku Postal: Brain Damaged.

Originální Postal vyjde na Dreamcast. Bez legrace

Port prvního Postalu pro klasickou konzoli od Segy vyjde letos v létě i ve fyzické edici, a to s posvěcením původních tvůrců hry ze studia Running With Scissors.

Postal: Brain Damaged láká v traileru a demoverzi na akční řežbu

Z retro střílečky ze světa Postalu se klube velmi slibný a zatraceně zábavný projekt. Nyní se nás o tom snaží přesvědčit nejen nový trailer, ale také demoverze, dostupná po omezenou dobu.

Nad ukázkou střílečky Postal: Brain Damaged zůstává rozum stát

Krvavé záběry z hraní, odklad na příští rok, vražda zaměstnance 3D Realms v bazénu, vše je nejspíš tak, jak by asi mělo být. K dispozici je také nový trailer lákající na Postal 4: No Regerts.

Black Desert Online zdarma, lepší xCloud, Halo Infinite duchovním nástupcem

Nezmeškejte možnost mít zdarma PC verzi Black Desert Online. Microsoft má vylepšit streamovací službu xCloud. Star Citizen nezpomaluje. Kdy vyjde Switch Pro? Hot Pursuit Remastered vylepšen.

Kontroverzní Postal bude mít retro spin-off Brain Damaged

Retro se vrací do módy. Postal: Brain Damaged přinese kontroverzi, brutalitu, spoustu krve i moč ve stylizovaném kabátku určenému nejen fanouškům devadesátek. To vše v pixelové grafice.

Kontroverzní akce Postal a Postal 2 zdarma pro PC

GOG.com rozdává první dva díly kontroverzní akční série Postal. Současně můžete využít slevu na Postal 4. Toužíte se vrátit do světa plného krvavé akce, žhářství a močení?

90VTEŘIN Epizoda S5E69

Černá díra zničila Fortnite

Ten se ovšem bohužel po dvou dnech vrátil silnější než dříve, to nám ovšem stále nezamezilo v dlouho očekávaném nasazení kočky na pistol. Zdá se vám že plácám blbosti? Nemůžu za to že je v Running…

Kočka na zbrani, šílené zabíjení a močení. Postal je zpět

Série Postal se vrací v plnohodnotném pokračování, které je stejně šílené jako předchozí díly. V Postal 4: No Regerts nechybí vymyšlené zbraně, včetně kočky na pistoli, šílené zabíjení a močení.

0

Postal 4: No Regerts

2022

Postal: Brain Damaged

2022