Zobrazit vše ve dne 13. 5. 2022

Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem

Postal 4 je tady a dopadl naprosto tragicky. Upozorňujeme, že toto není klasická recenze, ale spíše jen seznam všeho, co je na hře špatně.

Nové ovladače AMD přinesou vyšší výkon pro hry na DirectX 11

AMD ukázalo nové preview ovladače, které slibují vyšší výkon u her s rozhraním DirectX 11. A díky aktualizaci RSR bude možné doostřit obraz dle libosti. Podívejte se.

Tvůrci Genshin Impact představují Zenless Zone Zero

V čínském studiu při vylepšování a obohacování fenomenálně úspěšného bezplatného akčního RPG titulu Genshin Impact (od září 2020 měla hra vydělat přes 3 miliardy dolarů) připravují druhý projekt.

Koncepty z next-gen survivalu ve světě Duny

Pokud není vaším šálkem kávy 4X real-time strategie, ale přesto byste chtěli zavítat do světa Duny, tak Funcom chystá novou generaci survivalu zasazeného do otevřeného světa plného písku.

Unikly obrázky z nového hororu Silent Hill

Známý insider Dusk Golem zveřejnil obrázky z nového dílu série Silent Hill. Jak přiznal, jsou dva roky staré. A Konami je smazalo na základě autorských práv. Nejde o jediný Silent Hill.

Podle všeho nás čeká Star Wars Jedi: Survivor

Všudypřítomný Jeff Grubb přichází z dalším střípkem informací spojených s pokračováním akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order. Podle něj hra ponese podtitul Survivor.

Bohemia Interactive příští týden odhalí budoucnost série Arma

Zatím oficiálně nevíme, co můžeme čekat, s jistotou ale uvidíme první plody nového herního enginu Enfusion, který byl formálně představen na konci minulého roku.

Remake Dead Space předvádí novinky a ohlašuje datum vydání

Nové vizuální efekty, propracovanější modely postav, lepší nasvícení, pohlcující prostředí... zkrátka modernější vizuální kabátek. O kvalitách remaku Dead Space se můžete sami přesvědčit

Koncepty z Alan Wake 2, příchod prvního dílu na Switch a plán s televizí

Alan Wake Remastered nevynechá Switch, rovněž bylo potvrzeno, že se stále počítá s televizním seriálem. V novém videu se můžeme podívat i na několik konceptů z vývoje druhého dílu.

Prey, Jotun a Redout jsou hry zdarma pro PC

Prey z roku 2017 je pohlcující akční simulace od studia Arkane (Dishonored, Deathloop), která vás zavede na vesmírnou stanici zamořenou mimozemskými predátory. Co dalšího?

GeForce Now podporuje už 1300 her

Hromová hůl a motorová pila jsou poznávacími znameními kultovního hororu, jehož herní podoba Evil Dead: The Game tento týden rozšíří knihovnu GeForce Now. Co dalšího přichází?

Aktualizace obohacuje Deathloop o fotografický režim

Akční střílečka Deathloop ve verzi pro PC a PlayStation 5 se dočkala nové aktualizace. V pořadí třetí větší aktualizace je významná, obohacuje hru o očekávaný fotografický režim a další věci.