Zobrazit vše ve dne 1. 4. 2022
TOP 5 Epizoda S1E243

TOP 5 - Her podle Fortnite skinů! ( • ω • )✧

Fortnite je neskutečně známou hrou a některé postavy se staly tak populární, že podle nich další studia vytvořily celé videohry, filmy i seriály. A právě ty nejlepší hry si dnes chceme projít.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E29

Podvod SONY s Gran Turismo 7, Polda 7 a 7 dalších novinek

Polyphony Digital a SONY se mají za co omlouvat. Jejich poslední snaha vytřískat peníze z lidí je naštěstí vykoupená Game Passem. Herní trh se zkrátka mění a je na čase probrat v dalším SHOWTIME,…

Aprílové vtípky z herního a technologického světa

Pocit bolesti při hraní her. Klávesnice s trávou. Ukrajinský zemědělec je postrach ruské armády. Koně v Among Us. Mýdlo z Kingdom Come. Portál z DayZ do jiných her. Chicken Royale v PUBG.

Město duchů z Half-Life 2 vypadá v Unreal Enginu 4 líbivě

Povedené video ukazuje část fiktivního města duchů jménem Ravenholm z Half-Life 2. Jeden šikula ji vytvořit v Unreal Enginu 4 a dává nám možnost podívat se, jak by vypadal remaster nebo remake.

Abandoned nebylo zrušeno: Tvůrci vysvětlují smazané příspěvky

Včera se internetem začala šířit nelichotivá zpráva o hororovém survivalu Abandoned, která znovu podpořila domněnky, že celý projekt je jeden velký podvod. Tvůrci začali vysvětlovat.

Klokan Kao se předvádí v novém traileru a oznamuje češtinu

Série s klokanem Kao bude letos restartována. Hra Kao the Kangaroo vyjde v létě na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a Nintendo Switch. Součástí budou české titulky.

Microsoft má plánovat rodinné členství pro Xbox Game Pass

Společnost Microsoft má v letošním roce spustit rodinné členství pro Game Pass. Pro kolik členů má být určeno? Informace přináší důvěryhodný zdroj, který se věnuje Microsoftu.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry dubna 2022

Čtvrtý měsíc letošního roku se řadí mezi ty méně zajímavé. I když několik lákavých titulů se najde, včetně příchodu očekávaného pokračování české kultovní point-and-click adventury.

Herní Zaklínač se dočká oficiální kuchařky

Kniha The Witcher Cookbook vyjde letos na podzim a slibuje 80 zajímavých receptů na 240 stranách, které jsou inspirované herním světem Zaklínače od CD Projektu RED.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 1. dubna

Další dvě hry zdarma. Možné změny u tvůrců Star Wars: Eclipse. Vyhrožování smrtí za nepochopení názoru. Horor na Unreal Enginu 5 od Sony. Microsoft ustoupil hráčům. War Thunder stále bez chatu.