Zobrazit vše ve dne 29. 3. 2022

Diablo 4 nabídne přes 150 dungeonů i sdílený otevřený svět

V Blizzardu pro Diablo 4 vytvářejí mnohem ambicióznější a interaktivnější svět s více než stovkou náhodných dungeonů. Tvorbě světa se věnuje nový vývojářský deníček.

Představeny dubnové hry pro Xbox Live Gold

Microsoft představil čtyři hry, které si v průběhu nadcházejícího měsíce budou moci do své knihovny přidat předplatitelé Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate.

Zelda: Breath of the Wild 2 v letošním roce nevyjde

Zamáčkněte slzu, pokračování očekávané, oblíbené a skvělé Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild letos nevyjde. Společnost Nintendo dnes odpoledne oznámila odklad.

Fortnite představuje režim Zero Build bez možnosti stavět

Máme to černé na bílém. Všichni, kteří si při startu druhé sezóny třetí kapitoly Fortnite oblíbili hraní bez možnosti stavět, tak se mohou radovat. Společnost Epic Games dnes potvrdila příchod módu.

V Far: Changing Tides prozkoumáte svět v lodi, ponorce a balónu najednou

Vývojáři z Okomotive za sebou už mají jeden úspěšný titul a nyní přicházejí s nepřímým pokračováním. Povede se jim navázat na krásný a úspěšný Far: Lone Sails?

Nová verze PlayStation Plus potvrzena. Zahrne více než 700 her

Spojení služeb PlayStation Plus a PlayStation Now, o kterém se v poslední době hojně spekulovalo, je potvrzeno. Společnost Sony oznámila novou verzi předplatného PS Plus.

Jaké hry budou v dubnu zdarma s PlayStation Plus?

Aktualizace: Společnost Sony dnes v podvečer potvrdila trojici her, které budou zdarma dostupné pro předplatitele PlayStation Plus.

Skyblivion: Ambiciózní předělávka Oblivionu do Skyrimu vypadá úchvatně

Po deseti letech vývoje vypadá ambiciózní předělávka Oblivionu do Skyrimu úchvatně. Jen se sami podívejte na patnáctiminutové video a musíte uznat, že fanoušci odvádějí skvělou práci.

Kontroverzní Postal 4 se chystá vyjít v plné verzi; podívejte se na nový trailer

Pokračování kontroverzní akční série Postal klepe na dveře. Postal 4: No Regerts se chystá vyjít v plné verzi poté, co hra v říjnu 2019 vstoupila do předběžného přístupu na Steamu.

Na dva týdny bude zdarma multiplayer Call of Duty: Vanguard

Prodeje Call of Duty: Vanguard jsou pod očekáváním Activisionu a společnost poprvé v historii této známé série přichází s dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzí multiplayeru.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 29. března

Chyba v Hogwarts Legacy. Více překvapení od PlayStationu. Konec mobilního Uncharted. Spekulace o remasteru BioShocku Infinite. EA se měla vzdát jména FIFA. Testování Skate 4.