Zobrazit vše ve dne 15. 8. 2021

Chernobylite nám zkrátí čekání na Stalkera. Jak si hra vlastně vede?

Cehrnobylite je konečně venku a my vám přinášíme recenzi. Jaké nové mechaniky nám přinese? Stálo to čekání v dlouhém early accessu za to? Dovedeme Igora k lepším zítřkům a pravdě? Čtěte dále

3D Realms ukazuje akční RPG Combustion a odhaluje retro střílečku Cultic

Core Decay se ještě do konce letošního roku dočká demoverze, zatímco Graven obohatí druhá obsahová aktualizace v Early Accessu. Na fanoušky Ion Fury zase čeká krabicová verze DLC Aftershock.

Studio Nightdive připravuje remaster střílečky PowerSlave

PowerSlave Exhumed slibuje port klasické konzolové střílečky do enginu KEX, který spojuje verze pro první PlayStation a Sega Saturn v definitivní edici s řadou grafických vylepšení.

Nad ukázkou střílečky Postal: Brain Damaged zůstává rozum stát

Krvavé záběry z hraní, odklad na příští rok, vražda zaměstnance 3D Realms v bazénu, vše je nejspíš tak, jak by asi mělo být. K dispozici je také nový trailer lákající na Postal 4: No Regerts.

Age of Empires míří na mobilní zařízení

Letos na podzim nás čeká vydání Age of Empires 4, které přivede sérii po několika letech zpět k životu. Mezitím se chystá Return to Empire, které je ve vývoji pro mobilní zařízení.

Na akci Realms Deep se ukázalo přes 150 her

Společnosti 3D Realms a 1C Entertainment představily řadu retro stříleček a dalších nezávislých titulů. Kromě odhalení nových projektů došlo i na přiblížení nového obsahu pro již zavedené hry.