Zobrazit vše ve dne 3. 3. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E14

Tisíc hráčů hraje (jeden) Elden Ring...

Pamatujete, když jeden chodil a druhý střílel? Tak si představte, jak tisíc hráčů hraje Elden Ring. Vývojáři druhého S.T.A.L.K.E.R.a přináší vzkaz a Horizon umlčelo Aloy. Tohle se stalo za 90HODIN.

Kde je System Shock 3? Místo nových informací oznamuje Warren Spector jiný projekt

Fanoušci System Shocku zůstávají nadále napjati a čekají, kdy se dozví nové informace o třetím díle, který v roce 2015 oznámilo studio OtherSide Entertainment pod dohledem Warrena Spectora.

Strategie The Settlers se znovu odkládá

Kvalita hry neodpovídá představě týmu. Ubisoft návrat osadníků odkládá po zpětné vazbě z nedávné uzavřené bety, kdy si první hráči mohli The Settlers zahrát. Kdy titul vyjde?

CD Projekt, GOG a Bloober Team nebudou prodávat hry v Rusku a Bělorusku

Polské společnosti CD Projekt a Bloober Team oznámily pozastavení prodejů svých her v Rusku a Bělorusku. Jejich rozhodnutí je reakcí na invazi ruské armády na Ukrajinu.

Čím se pochlubí závody F1 2022 od Codemasters?

Letošní sezóna Formule 1 je ve znamení nových pravidel a závodních monopostů. Na tyto změny samozřejmě musejí v britském studiu Codemasters reagoval, ale co dalšího si pro nás připraví?

Trilogie Mafia se konečně dočká vlastního artbooku

Chystaný artbook, který se zaměří na celou trilogii Mafie i předloňský remake prvního dílu, vzniká ve spolupráci obchodu Xzone, studia Hangar 13 a distributora Cenega Czech.

Valve pořádá s Aperture Desk Job záchody ve zbrojení

Studio Valve nabízí další možnost vrátit se do světa Portalu, tentokrát v krátké bezplatné hříčce, která vás seznámí s ovládáním Steam Decku. Aperture Desk Job toho ale umí mnohem víc.

Důležité novinky pro Lost Ark a New World

Dva masivně multiplayerové RPG tituly se dočkají důležitých novinek. Společnost Amazon oznámila, na co se mohou těšit hráči bezplatného Lost Arku a placeného New Worldu.

Na podporu Ukrajiny vznikl charitativní balíček Army 3

Arma 3 Charity Bundle obsahuje základní hru a tematické DLC Laws of War z roku 2017. Veškerý čistý výtěžek z prodeje tohoto balíčku bude věnován na pomoc charitativním organizacím.

Společnosti Netflix a Epic Games nakupovaly

Nákupní horečka ve videoherním světě nekončí. Další akvizice oznámily společnosti Netflix a Epic Games. Jedna koupila zkušené tvůrce mobilních her, druhá službu pro umělce.

Pokračování Returnalu nebude. Na čem pracují v Housemarque?

Pokračování PlayStation 5 exkluzivity Returnal nebude. Finské studio Housemarque si na druhé díly nepotrpí, a i pod Sony se drží svého názoru. Na co se tedy od expertů na střílečky můžeme těšit?

Postal se letos dočká stolní hry nebo komiksu

Vývojáři kultovního Postalu hodlají 25. narozeniny celé série oslavit ve velkém. Dojde na víc než jen na vydání plné verze Postalu 4 nebo na očekávanou střílečku Postal: Brain Damaged.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E27

Vyhazov ředitele World of Tanks, TenCent = OneCent a datadisk pro Horizon

Horizon bude mít nejspíš datadisk, Trilogie GTA byla opravena, TENCENT koupil 1C, vývojáři pomáhají Ukrajině a Wargaming vyrazil kreativního ředitele World of Tanks.