Hogwarts Legacy

2023

90VTEŘIN Epizoda S8E70

The Sims po nás už nechce peníze?!

The Sims 4 bude zdarma, ale dá se to stejné říct o dodatcích? Ubisoft pro změnu zdražuje své velké tituly a PlayStation má novou exkluzivní značku od vývojářů Nioh. Co dalšího se stalo za 90HODIN?

Strašidelný úkol v Hogwarts Legacy pro majitele konzolí PlayStation

Během dnešního State of Play jsme se seznámili s dříve avizovaným exkluzivním úkolem pro majitele PlayStation 5 a PlayStation 4 verzí Hogwarts Legacy. Když ho zvládnete, budete mít obchod!

Příběhový trailer God of War: Ragnarök, Hogwarts Legacy, Tekken 8 a další hry ze State of Play

Dvacet minut uteklo rychle. V novém State of Play se představilo severské dobrodružství Krata a Atrea. Seznámili jsme se s exkluzivním úkolem v Hogwarts Legacy. Viděli jsme v akci bojovku Tekken 8.

Vyberte si kolej a hůlku ještě před vydáním Hogwarts Legacy

Navzdory vydání až v únoru příštího roku běží marketingová kampaň Hogwarts Legacy na plné obrátky. Pokud se hry nemůžete dočkat, tak už teď se můžete zúčastnit slavnostního zařazení do koleje.

90VTEŘIN Epizoda S8E67

Velké zklamání pro fanoušky Hogwarts Legacy!

Akvizice Activisionu Blizzard Microsoftem v ohrožení, vývojáři The Callisto Protocol milují crunch, Konami možná oživí starou herní sérii. A ještě více novinek v dnešní epizodě 90HODIN.

Zahrajeme si v Hogwarts Legacy populární famfrpál?

Tak už to máme černé na bílém. Autoři Hogwarts Legacy aktualizovali FAQ na oficiálních stránkách a odpověděli na otázku, zda si ve hře zahrajeme famfrpál (v originále Quidditch).

Koleje, pohyblivé schodiště, areál hradu a další zajímavosti z Hogwarts Legacy

U příležitosti návratu do škol zveřejnila společnost Warner Bros. nové detailní video z Hogwarts Legacy. Máme možnost podívat se do společných pokojů jednotlivých kolejí a na další věci.

V Hogwarts Legacy se sami rozhodnete, zda se naučíte černou magii

Čekání na větší množství informací a gameplay záběrů fanouškům Hogwarts Legacy krátí sociální sítě, kde Warner Bros. pravidelně zveřejňuje drobky. Došlo k potvrzení voleb v dialozích.

Vybrány nejlepší hry letošního Gamescomu

Organizátoři veletrhu Gamescom oznámili nejlepší hry letošního ročníku, zatímco návštěvníci vybrali nejlepší stánek i trailer. Jak byste hlasovali vy, kdybyste měli možnost?

Systémové požadavky pro hraní Hogwarts Legacy

Mezi minimálními a doporučenými systémovými požadavky akčního RPG titulu Hogwarts Legacy z kouzelnického světa Harryho Pottera nejsou příliš velké rozdíly. Hráči se bojí, aby nešlo o primitivní port.

Radost z Hogwarts Legacy může zhatit exkluzivní obsah

Na čaroděje a čarodějky jedné platformy čeká bonusový úkol a recept na lektvar. Warner Bros. mezitím ukazuje hodnotnou sběratelskou edici s levitující hůlkou pro fanoušky Hogwarts Legacy.

Hogwarts Legacy poodhaluje svůj tajemný příběh

Hogwarts Legacy nebude mít jen jeden hlavní příběh. Během hry potkáte několik studentů, s nimiž se budete moci skamarádit a odhalit jejich příběhy. Nastíněn nám nyní byl ten Sebastiana Sallowa.

Upoutávky na Hogwarts Legacy a Men of War 2

Klid před bouří využívají společnosti Warner Bros. a 1C Entertainment k tomu, aby nám připomenuly své tituly. Jeden se nám více ukáže dnes, druhý o něco později.

Procházka za horkého letního dne po světě J. K. Rowling v Hogwarts Legacy

Vychutnat si můžeme idylické zvuky přírody, vítr, bzučení hmyzu, zvuky vodopádů a potoků a vody narážející na břeh. Plus se podíváme do míst, které fanoušci Harryho Pottera dobře znají.

90VTEŘIN Epizoda S8E61

Microsoft obviňuje Sony...

Na jedné straně si gratulují, na druhé se pomlouvají: i tak vypadá herní scéna. Do toho se nám vrací známé série, jiné napodobují klasiku a nové se zase odkládají. Vítejte u další epizody 90HODIN.

Hogwarts Legacy další hrou, kterou si letos nezahrajeme

Magické dobrodružství na území bradavického hradu se zpozdí a oficiálně se odkládá z letošního roku. Čekání naštěstí nebude tak zdlouhavé, jak by se mohlo zdát.

Boj tří studentů v ukázce z Hogwarts Legacy

Fanoušci kouzelnického světa se právem obávají odkladu hry Hogwarts Legacy, protože Warner Bros. o ní moc nemluví, ale zatím platí, že vyjde do konce letošního roku.

90VTEŘIN Epizoda S8E55

Ubisoft odkládá své nejlepší projekty?!

Steam se pomalu dostává do aut, The Last of Us Part I ukazuje oficiální záběry a Star Wars odhaluje ikonické nepřátele. Podívejte se, co dalšího se stalo v herním světě za 90HODIN.

Nové video z Hogwarts Legacy ukazuje dosud neviděnou část bradavického hradu

O jedné z nejočekávanějších her druhé poloviny letošního roku stále nevíme vše. Herní divize společnosti Warner Bros. stále nerozjela hlavní reklamní masáž. Přesto něco málo tady je.

Když zaplatíte více, zahrajete si Hogwarts Legacy dříve

Při čekání na oznámení data vydání Hogwarts Legacy se jeden fanoušek nudil a možná shodou náhody ve zdrojovém kódu oficiální stránky nalezl dosud nezveřejněné informace.

90VTEŘIN Epizoda S8E45

Diablo Immortal je příšerně... úspěšné?!!

Dnes jsme se tu sešli aby jsme uctili památku Interner Exploreru, pohanili Diablo Immortal a popřáli mu k vynikajícímu úspěchu. COŽE?! Je to tak, více uslyšíte u 90HODIN!

Vývojáři Hogwarts Legacy kladou důraz na detaily

Je to pouze malá náplast za absenci na posledních konferencích, ale lepší tohle než nic. Komunitní manažer Chandler Wood ze studia Avalanche Software se pochlubil krátkým videem.

O využití adaptivních spouští a haptické odezvy v PS5 verzi Hogwarts Legacy

PlayStation přinesl nový trailer z Hogwarts Legacy, věnován je možnostem PS5 verze. Majitelé nové generace konzole od Sony se v případě této hry mohou těšit na speciální zážitek.

90VTEŘIN Epizoda S8E37

CD Projekt opět slibuje...

MEGA slevy na Epicu, Death Stranding 2 prozrazeno, Marvel vydává novou hru a Last of Us se dočká remaku už letos? Nejen to se dozvíte v dnešní nabité epizodě 90HODIN. Tentokrát se speciálním hostem!

Procházka po Bradavicích a Prasinkách v Hogwarts Legacy

Chybět nemůže procházka po areálu Bradavic. Dále kouzelnická vesnice Prasinky, krajina v okolí školy a další známá prostředí z filmů a knížek s Harrym Potterem.

Přepracované znaky bradavických kolejí v Hogwarts Legacy

Studio Avalanche Software ukázalo znaky čtyř bradavických kolejí z Hogwarts Legacy, které se oproti představě spisovatelky J. K. Rowlingové liší designem. Podívejte se.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 4. dubna

Prasinky z Hogwarts Legacy. Gothic 1 a 2 s podporou Steam Workshopu. Valorant blíže ke konzolím. Emulátor PS3 her pro PS5 od Sony. Jessica Alba hraje Nintendo Switch Sports.

10 věcí, které chceme od Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy je žhavou novinkou, která zaujala nejen vás, ale i nás v redakci. Takže jsme si sedli a přizvali i chytré hlavičky z Nerdfixu, abychom dali dohromady seznam věcí, které chceme.

O famfrpálu i tajemném Rookwoodovi v Hogwarts Legacy

Pojďme navázat na nedělní článek se střípky informací. O Hogwarts Legacy jsme se totiž dozvěděli další detaily, které jsou také zajímavé. Zaměříme se na famfrpál a hlavního padoucha.

Střípky informací z magického světa Hogwarts Legacy

Další důležité detaily o akčním RPG ze známého světa Harryho Pottera. Mimo jiné došlo na potvrzení verze pro Nintendo Switch. Ve hře nebudou žádné mikrotransakce.

Konečně se nám ukázalo Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera

15minutové představení samotné hry nám ukázalo v zásadě všechny její nejdůležitější části. Vítejte ve světě Harryho Pottera v podobě ambiciózního akčního RPG pro počítače a konzole.

Po dvou letech konečně nové záběry z Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera

Herní divize společnosti Warner Bros. Games novými záběry láká na čtvrtek 17. 3. 2022, kdy uvidíme dvacet minut z hraní očekávaného akčního RPG titulu Hogwarts Legacy.

Tento týden konečně uvidíme Hogwarts Legacy

Očekávané akční RPG ze světa Harryho Pottera se nám konečně ukáže v gameplay záběrech. Stane se tak na State of Play od PlayStationu. Video bude mít zhruba 20 minut a více než 14 minut z PS5.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 7. března

Gotham Knights se blíží. Dying Light 2 bude opraveno. Euro Truck Simulator 2 pomáhá Ukrajině. 20 let Xboxu v Japonsku. Vyšel Hitman Sniper: The Shadows pro mobily. Babylon's Fall je zklamáním.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 17. února

Zajímavé informace o akčním RPG titulu Hogwarts Legacy. Studio Haven opustil spoluzakladatel. Shadow Warrior 3 je hotové. Dva disky u Gran Turisma 7, ale i pouze jeden. Hraní za Atrea v God of War.

Známe bližší datum vydání Hogwarts Legacy?

Po několika odkladech už málo kdo věří tomu, že se Hogwarts Legacy dočkáme ještě tento rok. Nedávno zjištěné informace ovšem naznačují, že hra vyjde po letních prázdninách.

Hogwarts Legacy a Gotham Knights jsou v plánu na letošek, uklidňuje Warner Bros

Vydání akčního RPG ze světa Harryho Pottera pojmenované Hogwarts Legacy a spin-offu Batmana s názvem Gotham Knights je naplánované na letošní rok. Tvrdí to šéf WarnerMedia Jason Kilar.

TOP 5 Epizoda S1E235

TOP Našich největších zklamání roku 2021

V tomhle počasí na nás všechny padá deprese. Pojďme ji tedy posílit, a zavzpomínat na okamžiky z minulého roku, kdy jsme byli zklamáni při hraní her. Bez dalších okolků TOP našich největších zklamání.

Konec spekulacím, Hogwarts Legacy vyjde v letošním roce

Ambiciózní akční RPG z kouzelnického světa Harryho Pottera dorazí v letošním roce, avizují webové stránky Wizarding World. Na co se můžeme v ikonických Bradavicích těšit?

Očekávané Hogwarts Legacy a next-gen verze GTA 5 může postihnout další odklad

Sezóna odkladů ještě neskončila, varují důvěryhodné zdroje a upozorňují na možnost odkladu očekávaných titulů Hogwarts Legacy a next-gen verzí Grand Theft Auto 5.

Na novinky o Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera si počkáme

Avalanche Software přeje hráčům veselé Vánoce. Tým k tomu využil gif z titulu Hogwarts Legacy, který připravuje na příští rok. Bohužel jsme se dozvěděli i horší zprávu. Spekuluje se o multiplayeru.

Harry Potter a 20 let magických her!

Videoherní a filmové adaptace tohoto obrýleného čaroděje s jizvou na čele právě dnes slaví 20 let od svého vzniku. Rozhodli jsme se proto ohlédnout do historie a podívat na všechny (ne)povedené hry.

Akční RPG ze světa Harryho Pottera až po Fantastických zvířatech

Nedávný únik z databáze GeForce Now směřoval Hogwarts Legacy k vydání 8. 3. 2022. Jak se ale nyní ukazuje, akční RPG ze světa Harryho Pottera takhle brzy čekat nemáme.

Další únik z databáze GeForce Now. Kdy podle něj vyjde Elder Scrolls 6, Hogwarts Legacy a další hry od PlayStationu?

V září jsme byli svědky největšího úniku v dějinách videoherního světa. Postarala se o něj databáze GeForce Now. Dnes přichází další velký únik, který nese i data vydání.

Jaké hry uvidíme ve středu na State of Play od PlayStationu?

Oficiálně víme, že na středečním State of Play od Sony nebude řeč o hrách od týmů PlayStation Studios. Místo toho nám společnost ukáže tituly od partnerů z celého světa, včetně nových oznámení.

Ve stopách Voldemorta. Hogwarts Legacy by mohlo být temnější

Očekávaná hra ze světa Harryho Pottera jménem Hogwarts Legacy pravděpodobně dovolí hráčům vydat se cestou zla a zabíjet ostatní postavy. Na Twitteru to naznačil scénárista DC Allen.

E3 2021 bez Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights?

Ačkoliv všechny tři hry vyjdou až někdy v průběhu příštího roku, tak to vypadá, že se jejich prezentací na letošní E3 nedočkáme. Alespoň tomu odpovídají dostupné informace.

WarnerMedia se spojí s Discovery a vznikne jedna společnost pouze s částí týmů WB Games

Rýsuje se nový obchod, který bude mít vliv nejen na filmy, ale také videohry: Spojení WarnerMedia a Discovery vytvoří novou společnost, která bude schopna konkurovat Disney a Netflixu.

90VTEŘIN Epizoda S7E14

Hry se zase zdražují?!

V dnešní epizodě straší. Nejenom, že nás vývojáři straší dalším zdražováním her a Marvel's Avengers nás nutí grindovat, máme na mysli skutečné duchy jako ve Phasmophobii. Uvěříte nám už za 90VTEŘIN.

Vývoj Hogwarts Legacy opouští vedoucí designér

Vedoucí designér Hogwarts Legacy Troy Leavitt byl koncem minulého měsíce obviněn z extrémismu, což celému projektu rozhodně nepomohlo. Leavitt se nakonec rozhodl, že vývoj raději opustí.

90VTEŘIN Epizoda S7E13

Sony si pantentovala banán?!

Válka o Sinking City neustále pokračuje, vetřelci začínají znovu útočit a Sony se ohání prazvláštními patenty. To vše a další informace se dozvíte v následující epizodě 90VTEŘIN!

Vytváření postav v Hogwarts Legacy bude více inkluzivní

Nedávno byl vedoucí designér Hogwarts Legacy obviněn z extremismu a J. K. Rowlingová se nevhodně vyjadřuje k transgender komunitě. Co nám z toho vznikne? Možnost udělat si transgender postavu.

Vedoucí designér Hogwarts Legacy obviněn komunitou z extremismu

Troy Leavitt, vedoucí designér studia Avalanche Software, provozoval reakční kanál na YouTube zaměřený na útoky na feminismus a sociální spravedlnost. Komunita ho obvinila z extremismu.

Demake Zaklínače, problémy remaku Prince of Persia, Hogwarts Legacy možná dříve

Prince of Persia: Sands of Time Remake měl být odložen z důvodu problémů pramenících z nezkušenosti vývojářů. Akční RPG ze světa Harryho Pottera možná vyjde dříve. V Remedy jsou spokojeni.

Hogwarts Legacy se nejspíše nedočká vydání na starou generaci konzolí

Aktualizace: Cenega Czech uvedla, že se nic nemění. Hra ze světa Harryho Pottera je nadále v plánu na počítače a novou i starou generaci konzolí.

Na svět Harryho Pottera si počkáme. Hogwarts Legacy odloženo

Na svět Harryho Pottera si musíme počkat. Očekávané akční RPG od studia Avalanche Software, autoři Disney Infinity, bylo dnes odloženo. Hogwarts Legacy si letos nezahrajeme.

Akční RPG ze světa Harryho Pottera oficiálně představeno

Konečně se potvrdila spekulace, která herním světem létá už skoro dva roky. Studio Avalanche Software skutečně pracuje na velkém RPG ze světa Harryho Pottera a dočkáme se ho již příští rok.