Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake údajně odložen na neurčito

Ve studiu Aspyr Media došlo dle dostupných informací k personálním změnám a problémům, které mají mít za následek odklad předělávky RPG klasiky z roku 2003 na neurčito.

Figurky Star Wars Jedi: Survivor odhalují první nepřátele

Společnost Hasbro připravuje v rámci své Vintage Collection figurky nepřátel z chystaného pokračování hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Svých figurek se dočká také remake Knights of the Old Republic.

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 konečně míří na Switch

Pokračování prvního dílu Knights of the Old Republic, které má na svědomí studio Obsidian, doplní na Switchi několik vylepšení a po vydání také mod The Sith Lords Restored Content jako DLC.

Saber Interactive se podílí na vývoji remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Studio Aspyr se dočkalo při vývoji projektu Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake významné posily ve formě studia Saber Interactive. Více se o hře dozvíme v následujících měsících.

Studio Beamdog se přidává k Aspyru, tvůrcům remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Studio Aspyr zakoupilo za nespecifikovanou sumu tvůrčí tým, který má na starosti vylepšené verze klasických RPG, například Baldur's Gate, Neverwinter Nights nebo Planescape Torment.

Star Wars: The Force Unleashed si letos zahrajeme i na Switchi

Dnes už klasická akční hra ze světa Star Wars zavítá v dubnu na Switch ve formě portu verze pro Nintendo Wii. Očekávat můžeme pohybové ovládání nebo režim duelů.

Originální Star Wars: Knights of the Old Republic vyjdou na Switch

Port klasického RPG zasazeného do světa Star Wars má na starosti studio Aspyr, které připravuje také remake pro PC a PS5. Na Switchi zažijeme původní Revanův příběh na začátku listopadu.

Na remaku Star Wars: Knights of the Old Republic se opravdu nepodílí EA ani BioWare

Remake vzniká jen za spolupráce Aspyru a Lucasfilm Games. Reakce EA na žádost o vyjádření k neúčasti společnosti na celém projektu dokáže rozesmát, odpověď BioWare taktéž, i když v kladnějším smyslu.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake nespadá do kánonu

Stejně jako původní hra, i remake legendárního RPG zůstává v takzvané Legends kontinuitě, která nespadá do aktuálního kánonu ságy. Těšit se tak můžeme na originální příběh v nové formě.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oficiálně

Prezentace PlayStation Showcase začala oznámením remaku Star Wars: Knights of the Old Republic. O předělávce kultovního akčního RPG z roku 2003 se na konci dubna tohoto roku hlasitě spekulovalo.

Znovu se hovoří o remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Dle nepotvrzených informací pracuje na remaku jedné z nejlepších Star Wars her všech dob studio Aspyr. Dalších detailů o projektu je však stále k dispozici velmi málo.

Star Wars: Republic Commando míří na PS4 a Switch

Kopněte do sebe trochu bacty a začněte nacvičovat popěvek Vode An. Jedna z nejklasičtějších stříleček ze světa Star Wars míří na další platformy a díky zpětné kompatibilitě bude hratelná i na PS5.