Zobrazit vše ve dne 10. 9. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E67

Ragnarök přichází!

God of War je tady! PlayStation Showcase nám přinesl obrovské množství novinek a ty nejlepší vám samozřejmě povíme. Přinášíme ovšem i drobnou novinku o sporu Applu a Epicu!

Zachraňte svět před kosmickým virem v Rainbow Six Extraction

V rámci PlayStation Showcase se ukázal také Ubisoft s kooperativní střílečkou Rainbow Six Extraction. V té se až se dvěma kamarády postavíte mutantům vzniklých z kosmického viru.

Upíří Bloodhunt v ulicích Prahy přivítal PC hráče a letos vyjde i pro PS5

Před dvěma měsíci proběhlo testování v uzavřené alfa verzi. Pro všechny hráče nyní hra na Steamu vyšla v bezplatném early accessu, který ale zatím není moc odlišný.

Obnova staré továrny TATRA začíná. SnowRunner vítá pátou sezónu

Jakmile obnovíte provoz továrny, odemknou se vám dvě nová vozidla značky Tatra: Tatra Force a Tatra Phoenix. V obou případech se jedná o osmikolové „trhače silnic“.

TOP 5 Epizoda S1E212

Pokračování, kterých bychom se chtěli dožít

Spousta z nás má jistě své oblíbené hry, které se již nedočkají pokračování. My jsme se ale trochu zasnili a vybrali hry, u kterých bychom jásali radostí, kdyby se jejich další díl přeci jen objevil.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake nespadá do kánonu

Stejně jako původní hra, i remake legendárního RPG zůstává v takzvané Legends kontinuitě, která nespadá do aktuálního kánonu ságy. Těšit se tak můžeme na originální příběh v nové formě.

Tlustý a zastrašující Thor v God of War: Ragnarök

Obrázek ukazuje podobu Thora, který má daleko k tomu z Avengers z Marvelu. Dozvěděli jsme se také o konci severské ságy. Zajímavé je, že Ragnarök nemá na starost Cory Barlog. Na čem pracuje?

Alan Wake Remastered bez ray tracingu i bez české lokalizace

Hru pohání engine původní hry, nikoliv engine Control, a tak se musíme rozloučit s podporou ray tracingu či HDR. Na projektu se podílí také studio d3t, zodpovědné za nepovedený remaster Mafie 2.

Zapomeňte na mazlení, v Marvel’s Guardians of the Galaxy můžete mluvit se psem

Přes dvě minuty dlouhý trailer nám nejen představuje příběh akční adventury Marvel's Guardians of the Galaxy, ale také odhaluje několik zajímavostí. Budoucností jsou pejsci, co mluví.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 10. září

Dobré dopoledne. PlayStation 5 se prodává rychleji než PS4. Sable ukazuje průzkum. Epic Games Store rozdává další zajímavou hru. Hry na víkend a další zprávičky.

Vítejte v chaotickém světě Tiny Tina's Wonderlands

Chaotický fantasy svět? Máme, šílené zbraně, kapka magie a obskurní příšery, které jsou na každém rohu? Máme. Vítejte v Tiny Tina's Wonderlands a zvláštním dobrodružství nepředvídatelné Tiny.

O znovu získání Země se pokusíte v akci Project Eve

Po útoku zákeřných vetřelců NA:tives jsou lidé nuceni opustit Zemi a utéct do vesmíru. Pro znovu ovládnutí vaší domoviny se vydáte na cestu s Eve a vaším cílem bude porazit nepřítele.