Zobrazit vše ve dne 10. 2. 2022

6 důvodů, proč je Elden Ring vhodný i pro nováčky

V našich prvních dojmech jsme částečně zmiňovali, že je Elden Ring vhodný i pro nováčky do tzv. „soulsovek“. Nyní se podíváme podrobněji na to proč a jakým způsobem.

Na prodej jsou filmová a videoherní práva na Pána prstenů a Hobita

V budoucnu může vzniknout více filmů a videoher ze světa Pána prstenů a Hobita. Práva na díla J. R. R. Tolkiena jsou totiž na prodej. Co vše zahrnují a kdo by je mohl koupit?

Vesmírné dobrodružství No Man’s Sky oznámeno pro Switch

No Man’s Sky od katastrofického vydání v roce 2016 ušlo pořádný kus cesty. Vesmírné dobrodružství v procedurálně generovaném světě je mnohem lepší, z čehož budou mít nově radost i majitelé Switche.

Call of Duty a další populární tituly Activisionu Blizzard vyjdou na PlayStation. Microsoft chce podporovat i Switch

Když Microsoft téměř před třemi týdny oznámil záměr koupit Activision Blizzard za neuvěřitelnou částku téměř 70 miliard amerických dolarů, herní svět zpočátku oněměl.

Dying Light 2 opakuje úspěch prvního dílu

Dying Light 2 je ambiciózní polskou hrou, která hodlá navázat na úspěch prvního dílu pomocí ještě lepší hratelnosti a příběhu. Dokáže Techland naplnit vysoká očekávání hráčů a doručit další hit?

Star Wars: The Force Unleashed si letos zahrajeme i na Switchi

Dnes už klasická akční hra ze světa Star Wars zavítá v dubnu na Switch ve formě portu verze pro Nintendo Wii. Očekávat můžeme pohybové ovládání nebo režim duelů.

V Total War: Warhammer 3 je multiplayer větší než kdy dřív

Podporuje více hráčů a na výběr je více herních režimů. Připraveni prozkoumat tři jedinečné kampaně? Nové informace doprovází téměř tříminutový gameplay trailer.

Sovětský svaz jako světová velmoc v retro-futuristické střílečce Atomic Heart

First-person akce Atomic Heart si s námi hraje. Všichni očekávali, že nový trailer prozradí, kdy se do retro futuristické verze Sovětského svazu podíváme. Aspoň jsme se dozvěděli o příběhu.

To nejlepší z Nintendo Direct: Nová hra s Mariem, Xenoblade Chronicles 3 potvrzeno a Wii Sports se vrací

Datum vydání pro Mario Strikers: Battle League a Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Rozšíření Mario Kart 8 Deluxe. Aktualizace pro Metroid Dread. Kooperativní režim pro Splatoon 3.

V Evil Dead na hráče čeká spousta nebezpečí

Asymetrická hororová akce se nám po odkladu konečně ukazuje. Máme tady děsivý filmeček, odhalení všech edic hry a také bonusy za předobjednávku. Troufnete si přežít v děsivém světě?

První i druhý Portal míří na Nintendo Switch

Tohle by nejspíš čekal málokdo. Projekt Portal: Companion Collection letos nabídne oba díly Portalu od Valve na konzoli od Nintenda, a to za spolupráce Nvidia Lightspeed Studios.