Zobrazit vše ve dne 13. 9. 2021

Hell let Loose je parádní ukázka druhé světové války

Hell let Loose se nám snaží ukázat pořádné bitvy druhé světové války na obřích bojištích, kde se proti sobě utkají dva týmy po padesáti hráčích a kupodivu se mu to daří víc než dobře.

Odklad Total War: Warhammer 3 na rok 2022

Závěrečná část trilogie Total War: Warhammer koncem letošního roku nevyjde. Vyvrcholení fantasy strategie proběhne až na začátku roku 2022. Jaké jsou důvody odkladu?

Deathloop v launch traileru evokuje Dishonored

Přestože bude tentokrát cílem hráče vymanit se z časové smyčky zabitím osmi cílů v jediném dni, DNA hry a jejích tvůrců se nezapře. Deathloop vypadá jako hra, která bude příznivcům Dishonored blízká.

Na novinky ohledně remaku Dead Space si počkáme

Nedávno se remake ukázal v nových záběrech, které konečně ukázaly něco z hratelnosti. Nyní ovšem přišla zpráva od vývojářů, kteří oznámili, že nemáme v blízké době očekávat žádné nové informace.

Žádný Energizer. Alan Wake Remastered neobsahuje reálné značky

Remedy vzali baterky, to je tutový. Remedy vzali baterky, byly tužkový. Energizer, Ford či Verizon v remasteru thrilleru z roku 2010 neuvidíme, všechny reálné značky tak nahradí smyšlené prvky.

Marvel's Spider-Man 2 je obrovskou hrou a Marvel's Wolverine má dospělejší tón

Po čtvrtečním oznámení Marvel's Spider-Man 2 a Marvel's Wolverine od studia Insomniac Games a společnosti Sony se na internet dostalo několik dalších střípků o PlayStation 5 exkluzivitách.

Na remaku Star Wars: Knights of the Old Republic se opravdu nepodílí EA ani BioWare

Remake vzniká jen za spolupráce Aspyru a Lucasfilm Games. Reakce EA na žádost o vyjádření k neúčasti společnosti na celém projektu dokáže rozesmát, odpověď BioWare taktéž, i když v kladnějším smyslu.

Horor Quantum Error přechází na Unreal Engine 5

Už víme, proč jsme o hororu Quantum Error slyšeli naposledy v březnu tohoto roku. Vývojáři ze studia TeamKill Media se rozhodli investovat další peníze do vývoje a přecházejí na lepší engine.

Gran Turismo 7 si bez připojení k internetu nezahrajete

Gran Turismo 7 bude vyžadovat internetové připojení i u kampaně pro jednoho hráče. Důvody této zvláštní volby zatím nejasné. Informace jsme se dozvěděli pod oficiálním článkem.

Aktualizace: Apple vs. Epic Games. Tvůrci Fortnite se odvolávají

Soudkyně Yvonne Gonzalez Rogers vynesla rozsudek v právní bitvě mezi Apple a Epic Games. Tvůrci Fortnite částečně vyhrávají, zatímco Apple mluví o vítězství modelu App Store.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 13. září

Kritika na next-gen verze Grand Theft Auto 5. Stardew Valley na cestě stát se bestsellerem. Úpravy v Hot Wheels Unleashed. Ve vývoji má být nový Twisted Metal. Demo Lost Judgment.