Zobrazit vše ve dne 13. 4. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E30

Konec Wargamingu, Ubisoftu a SONY, jak je známe

Svět se neustále mění. Dokazuje nám to každých 14 dní i naše novinková diskuze, kde reagujeme na nejžhavější témata uplynulých dní. Shrneme konec Wargamingu v Rusku, také co si koupí SONY a nejen to!

Next-gen verze Zaklínače 3 se odkládá na neurčito

CD Projekt RED se rozhodl osobně převzít vývoj next-gen verze Zaklínače 3 od studia Saber Interactive. S touto změnou však souvisí nutnost zhodnotit zbývající objem práce a odložit termín vydání.

Studio Beamdog se přidává k Aspyru, tvůrcům remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Studio Aspyr zakoupilo za nespecifikovanou sumu tvůrčí tým, který má na starosti vylepšené verze klasických RPG, například Baldur's Gate, Neverwinter Nights nebo Planescape Torment.

Evil Dead ukazuje, jak se hraje za přeživšího a démona

Veškeré odklady hry nikoho netěší, a tak se vývojáři rozhodli zpříjemnit čekání na vydání videi, která ukazují, jak se hraje za přeživšího s motorovou pilou a co svede démon.

Vydavatel Enhanced edice Baldur’s Gate ohlásil novou hru MythForce

Vývojáři ze studia Beamdog konečně představili projekt, na kterém pracovali. Hra ponese název MythForce a bude se jednat o roguelite kombinující prvky D&D s animáky 80. let.

Embracer Group má na akvizice připraveno 8 miliard dolarů

Embracer Group plánuje pokračovat v akvizicích a postupně vylepšovat svou pozici na trhu. Majitel THQ Nordic a českého studia Warhorse od roku 2020 uskutečnil 62 akvizic.

DualSense může brzy obdržet plnou podporu na PC

Nasvědčuje tomu předčasné zveřejnění licenční smlouvy na oficiálních stránkách PlayStationu, která odkazuje na aktualizaci softwaru pro bezdrátový ovladač DualSense.

Tvůrci GreedFallu v dlouhém videu ukazují akční RPG Steelrising

Světlo světa spatřily první gameplay záběry ze Steelrising, akčního RPG se souboji ve stylu soulslike od studia Spiders, které je podepsáno za GreedFallem. Bohužel, hra je odložena.

Vydat Oddworld Soulstorm přes PS Plus bylo pro tvůrce zničující

Problémem je, že dohoda byla uzavřena v době, kdy se počítalo s vydáním hry v lednu 2021. Studio předpokládalo, že v této době bude základna majitelů PlayStationu 5 omezená.