Avatar ValiantFan771

Marek Svoboda - ValiantFan771 Redaktor

Jmenuju se Marek a na Indianu jsem nováčkem. Hraju převážně indie hry, ale nepohrdnu ani AAA hrama jako třeba Horizon Zero Dawn nebo Witcher. Převážně hraju na PC, ale vlastním i Nintendo Switch na kterém jedu hlavně exklusivitky.

1 rok v redakci
11 publikací
4 recenzí
108 komentářů
Recenze 4

Gas Station Simulator je i přes svůj potenciál pohroma

Mohli jsme již vidět spoustu různých kvalitních simulátorů, ale Gas Station Simulator mezi ně rozhodně nepatří. I přes potenciál být dobrou hrou má až moc vad, které brání dobrému zážitku.

Recenze 8

Lost in Random přináší karetní souboj v reálném čase a překvapivě to funguje

Pokud vás někdy bavily karetní hry, akční souboje a zajímavý příběh, ale nedokázali jste najít hru, co by tyto vlastnosti obsahovala, tak přesně pro vás je Lost in Random.

Článek Novinka

Back 4 Blood dává důraz na příběhovou znovuhratelnost

Vývojář akční kooperativní střílečky Back 4 Blood prozrazuje, jakým způsobem je koncipován příběh, jak přispívá ke znovuhratelnosti a jakým způsobem na sebe reagují postavy.

Článek Novinka

Halo Infinite zve na další testování multiplayeru

Fanoušci série Halo se můžou radovat, protože brzy začne další testování multiplayeru očekávaného Halo Infinite. Jenom pozor, máte omezený čas se do bety přihlásit.

Článek Novinka

MechWarrior 5: Mercenaries míří na PlayStation s řadou vylepšení

Sci-fi střílečka MechWarrior 5: Mercenaries konečně míří na konzole PlayStation od Sony. Bude podporovat cross-play a slibuje využití možností next-gen konzole.

Recenze 7

Naučíme se skládat jídlo v Inbento - Recenze

Pokud vám, jako malým, zakazovali hrát si s jídlem tak je Inbento přesně pro vás! Tato relativně krátká ale originální logická hra vám potrápí mozek, přičemž se i naučíte skládat japonské bentóbako.

Článek Novinka

Assassin's Creed Valhalla přidává nightmare obtížnost a slibuje další novinky

Prodloužení podpory Assassin's Creed Valhalla o další rok nese první ovoce. Ubisoft dnes zveřejní novou aktualizaci s novým obsahem a slibuje další zajímavosti v nadcházejících měsících.

Článek Novinka

Jak vás Deathloop vtáhne do děje na PS5

Vývojáři Deathloopu ukazují, jak chtějí využít ovladač DualSense u konzole PlayStation 5. PC hráči si budou muset prozatím vystačit s obyčejným ovladačem, případně s kombinací klávesnice a myši.

Článek Novinka

Nové fotografie z Resident Evil: Welcome to Raccoon City ukazují hlavní postavy

Na internet se dostaly nové fotografie z chystaného filmu Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Konečně známe obsazení postav Leona, Claire, Jill a dalších.

Článek Novinka

12 minut z ambiciózního akčního RPG titulu Opičí král

Vývojáři čínské akční hry Black Myth: Wukong zveřejnili nové gameplay záběry, ve kterých nám představují vylepšený vizuál, nové lokace, cut-scény a bosse.

Článek Novinka

Do Dead by Daylight příchází nová hratelná postava

Horrorová survival hra Dead by Daylight se v minulosti spojila s několika známými značkami a nyní přichází další crossover. Fanoušci se můžou těšit na postavu Pinhead ze série Hellraiser.

Článek Novinka

Autor Valiant Hearts vydává dobrodružství Road 96

Studio Digixart, mezi jehož zakladatele patří i Yoan Fanise (vedoucí vývoje Valiant Hearts), vydává novou hru – Road 96, která má za cíl přinést procedurálně generovaný příběh.