Avatar Sebron

Petr Šebor - Sebron Redaktor

Knihomol, komiksák a vášnivý hráč příběhových i multiplayerových her. Mimo své nerdské záliby se však Šebron věnuje i sportu (powerliftingu) a rád s přítelkyní cestuje. V NerdFixu připravuje novinky ze světa knih a komiksů, knižní recenze či obsáhlejší témata, a to nejen v textové formě, ale i ve formě videí.

1 rok v redakci
725 publikací
14 recenzí
93 komentářů
Recenze 8

Blednoucí vzpomínky vracejí Zaklínače k temným kořenům

Komiksová série Zaklínač opět změnila svého scenáristu a vězte, že se tentokrát jedná o změnu k lepšímu. Scenárista Bartosz Sztybor totiž v Blednoucích vzpomínkách vrátil Zaklínače tam, kam patří.

Článek Novinka

Sterakdary spustil předprodej druhé Arily

Na začátku tohoto pracovního týdne byl spuštěn předprodej druhého románu ze série Arila. Pokračování s podtitulem Poslední hvězda by mělo ukončit životní cestu Arilu, ale neukončí příběhy z Aldolonu.

Článek Novinka

Knižní novinky 8.11.–14.11.: Souboj herních gigantů

Následující díl Knižních novinek patří převážně herním gigantům. Nových přírůstků do knihoven se totiž dočkali nejen milovníci World of Warcraft, ale i fanoušci obrovské značky Warhammer.

Článek Téma

Bude nový filmový Resident Evil propadák?

Snímek Resident Evil: Welcome to Racoon City se stal obětí obrovské kritiky. Nově zveřejněná videa mají několikrát více dislajků než lajků. Jaké problémy způsobily tento obrovský „review bombing“?

Článek Téma

Duna – kultovní popkulturní značka s bohatou historií

Duna není jen film, Duna je kultovní popkulturní značka s velmi bohatou reálnou i vymyšlenou historií. A že o ní nevíte nic? Nevadí. V našem obsáhlém tématu vás vším podstatným moc rádi provedeme.

Článek Novinka

Český literární trh se rozroste o dvě nové knihy ze světa Assassin's Creed

Knižní série Assassin's Creed se v Česku rozroste o dva nové počiny. Na své si přijdou nejen hráči posledního dílu s podtitulem Valhalla, ale i fanoušci série Poslední potomci.

Článek Novinka

Zaklínačské figurky od McFarlane Toys vypadají otřesně

Společnost McFarlane Toys spustila předprodej první řady figurek ze seriálového Zaklínače. I když se mělo jednat o trochu kvalitnější řadu, samotný výsledek je naprosto tristní a velmi vtipný.

Článek Novinka

Netflixovský Zaklínač: nové ukázky z druhé řady, natáčení Blood Origin, nové projekty a potvrzení třetí řady

Nové ukázky z druhé řady, behind the scenes z Blood Origin, oznámení nových projektů a potvrzení třetí série. Tohle všechno si pro nás Netflix nachystal během zaklínačského bloku na akci TUDUM.

Článek Novinka

Značka Super Mario Bros. opět míří na plátna kin, tentokrát v animovaném podání a s hvězdným obsazením

Tvář japonské videoherní společnosti Nintendo, Mario, se opět objeví na plátnech kin, ale tentokrát v animovaném podání. Na filmu Super Mario Bros. pracuje i Šigeru Mijamoto, duchovní otce značky.

Článek Novinka

Netflix představil hlavní protagonisty animovaného filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf

Animovaný film The Witcher: Nightmare of the Wolf je téměř za dveřmi a marketingová kampaň nabírá na obrátkách. Netflix včera zveřejnil nové plakáty, které představují hlavní protagonisty snímku.

Recenze 9

0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab

Jakub Hussar představuje po šesti letech svůj historický opus 0 Tu, který rozvíjí historii planety Coraab. Autorův osobitý styl vyprávění a excelentně vybudovaný svět vás chytne a jen tak nepustí.

Článek Novinka

Druhá série Zaklínače odstartuje povídkou Zrnko pravdy

Netflix přinesl nové střípky k druhé sérii seriálového Zaklínače. Nová sezóna odstartuje skvělou povídkou Zrnko pravdy. Adaptace však projde malou změnou, protože se v příběhu objeví i Ciri.