Avatar Sebron

Petr Šebor - Sebron Redaktor

Knihomol, komiksák a vášnivý hráč příběhových i multiplayerových her. Mimo své nerdské záliby se však Šebron věnuje i sportu (powerliftingu) a rád s přítelkyní cestuje. V NerdFixu připravuje novinky ze světa knih a komiksů, knižní recenze či obsáhlejší témata, a to nejen v textové formě, ale i ve formě videí.

2 roky v redakci
760 publikací
18 recenzí
100 komentářů
Článek Novinka

Skvělý seriál Castlevania se dočká spin-offu s podtitulem Nocturne

A je to potvrzené! Skvělý seriál Castlevania, který se odehrával ve světě kultovní stejnojmenné videoherní série, se dočká spin-offu s podtitulem Nocturne. Hlavním hrdinou bude Richter Belmont.

Článek Novinka

Třetí série adaptace DOTA: Dračí krev vyjde již v srpnu

Jak Netflix avizoval, tak se i stalo. Na posledním dni festivalu Geeked Week se nových informací dočkali i fanoušci seriálu DOTA: Dračí krev. Množství informací ale bylo spíše zarážející.

Článek Novinka

Seriál ze světa Dragon Age se ukázal v teaser traileru

Poslední den festivalu Geeked Week 2022 začal ve velkém stylu. Netflix totiž divákům představil první ukázku z nového animovaného seriálu Dragon Age: Absolution, který vyjde ještě tento rok.

Článek Novinka

Inspirace pro Cyberpunk v novém českém kabátku

Nakladatelství Argo ve středu vydalo nové české vydání románu Hardware, vrcholného díla kyberpunkového žánru. Ten mimo jiné sloužil jako inspirace pro stolní RPG Cyberpunk a videohru Cyberpunk 2077.

Článek Novinka

Šestý svazek komiksového Zaklínače přináší mysteriózní zápletku

Čeští a fanoušci bělovlasého zaklínače Geralta se během dnešního dne dočkali dalšího komiksové příběhu. Šestý svazek s podtitulem Nářek čarodějnice staví Geralta před mysteriózní zakázku.

Recenze 8

Warhammer 40K: Marneus Calgar – Krvavá vstupenka do brutálního světa

Komiks Marneus Calgar je ideální vstupní branou do dechberoucího světa Warhammeru 40K. Nebo to alespoň tvrdí marketingové materiály. Je to však pravda? Nejen na tuto otázku odpoví dnešní recenze.

Článek Drby

PlayStationu chybí střílečka. Vrátí se série SOCOM?

Dočká se série SOCOM dalšího dílu? Jeden z bývalých redaktorů IGN se v podcastu Sacred Symbols zmínil o možném pokračování. Novinář během rozhovoru řekl, že o oživení slavné značky nemá pochyby.

Článek Kauza

Konami a EA odebrali Masona Greenwooda ze svých fotbalových her

Mason Greenwood zmizel ze všech fotbalových her společnosti Konami. Za jeho odebráním stojí podezření z domácího násilí a znásilnění, kterého se měl fotbalista dopustit na své přítelkyni.

Článek Novinka

Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech

Studio Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech. S informacemi přišel sám viceprezident studia, Neil Druckmann, který na ně láká prostřednictvím náborového příspěvku na Twitteru.

Článek Novinka

Knižní novinky 31.1.–6.2.: Život Marnea Calgara a útěk z gulagu

Warhammer 40K, mrazivý příběh ze sibiřského gulagu a nová akční manga. To vše naleznete v další epizodě Knižních novinek, která se tentokrát nese ve znamení nových komiksových značek.

Recenze 8

Blednoucí vzpomínky vracejí Zaklínače k temným kořenům

Komiksová série Zaklínač opět změnila svého scenáristu a vězte, že se tentokrát jedná o změnu k lepšímu. Scenárista Bartosz Sztybor totiž v Blednoucích vzpomínkách vrátil Zaklínače tam, kam patří.

Článek Novinka

Sterakdary spustil předprodej druhé Arily

Na začátku tohoto pracovního týdne byl spuštěn předprodej druhého románu ze série Arila. Pokračování s podtitulem Poslední hvězda by mělo ukončit životní cestu Arilu, ale neukončí příběhy z Aldolonu.