Zobrazit vše ve dne 30. 8. 2021

Watch Dogs: Legion představuje velkou loupež ve stylu La Casa de Papel

Ubisoft se spojil s Netflixem a připravil tak speciální krypto loupež inspirovanou seriálem Papírový dům. Ta dorazila do Watch Dogs: Legion, kde si ji můžete zahrát až se třemi kamarády.

Nový model PlayStationu 5 má menší chladič

PS5 s označením CFI-1100B 01 má nejen nový šroub pro snazší umístění konzole (nepotřebujete k němu šroubovák), ale také výrazně menší chladič. Je to plus, nebo minus?

Nad rozšířením Iki Island nemusíte váhat! - Ghost of Tsushima Director's Cut recenze

Po roce nám studio Sucker Punch přináší Ghost of Tsushima Director's Cut, ve kterém najdeme, jak rozšíření Iki Island, tak optimalizaci pro PS5 a podporu DualSense. A věřte nám, stojí to za to!

Elden Ring: Spousta detailů a nové obrázky

Spousta hráčů byla zklamaná, že jsme se v uplynulých dnech o Elden Ring nedozvěděli nic nového. Náhradou jsou alespoň střípky zajímavých detailů nejen o fungování herního světa a nepřátel.

Naughty Dog o Uncharted, The Last of Us a nových značkách

Co můžeme očekávat od Naughty Dog v dalších letech? Bude to další The Last of Us? Návrat k Uncharted? Nebo nová značka? O tom promluvil spolupředseda známého amerického studia.

Death Stranding 2 je v jednání, říká Norman Reedus

Death Stranding pro PS4 a PC se prodalo přes 5 milionů kopií. Nikoho by tak nemělo překvapit, že Hideo Kojima s největší pravděpodobností chystá pokračování příběhu Sama Portera.

V Marvel's Midnight Suns se budete cítit jako největší frajer na bojišti

Soubojový systém ze série XCOM by v novince od studia Firaxis Games nefungoval. Kvůli několika věcem je zcela odlišný. Plus střípky o tradiční kampani, hrdinech a volbách.

Assetto Corsa Competizione bude lepší na next-genu a míří na mobily

Závodní simulátor Assetto Corsa Competizione se příští rok dočká vylepšení pro novou generaci konzolí. Na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S si zahrajete v 60 snímcích za sekundu.