Zobrazit vše ve dne 14. 9. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E68

Masivní únik Nvidie naznačuje God of War pro PC!

Narvat všechny dnešní novinky do pouhých 90VTEŘIN byla opravdu fuška, ale Terce se to naštěstí podařilo. Rychle na to koukněte, pokud tedy nechcete přijít o ten masivní únik!

Back 4 Blood dává důraz na příběhovou znovuhratelnost

Vývojář akční kooperativní střílečky Back 4 Blood prozrazuje, jakým způsobem je koncipován příběh, jak přispívá ke znovuhratelnosti a jakým způsobem na sebe reagují postavy.

Call of Duty v roce 2022? Zdroje se shodují na Modern Warfare 2

Na podzim příštího roku nás má čekat Call of Duty: Modern Warfare 2. Hru má připravovat studio Infinity Ward a má jít o pokračování soft rebootu (měkkého restartu) Modern Warfare.

Sherlock Holmes Chapter One odkládá verze pro PS4 a Xbox One

Studio Frogwares dnes oznámilo, že potřebuje více času na odladění PlayStation 4 a Xbox One verzí Sherlock Holmes Chapter One. U PC, PS5 a Xbox Series X/S se nic nemění.

Zítra vychází velká aktualizace PS5 se spoustou nových funkcí

Sony oznámila, že zítra vydá novou aktualizaci pro PlayStation 5. Jedná se o velký update, který přináší spoustu nových funkcí souvisejících s uživatelským rozhraním, trofejemi i 3D zvukem.

Ani Dying Light 2 nestihne vyjít do konce roku

Dying Light 2: Stay Human se přidává na seznam her, které byly odloženy z letošního roku na rok 2022. Polské studio Techland potřebuje více času. Snad se nebude opakovat Cyberpunk 2077.

Oprava nejočekávanější hry pokračuje: Patch 1.31 pro Cyberpunk 2077

CD Projekt RED pokračuje v opravě hry Cyberpunk 2077. Světlo světa spatřil patch 1.31, který je dostupný pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia. Co vše řeší?

Gotické tahové RPG Darkest Dungeon 2 vstoupí do předběžného přístupu

Darkest Dungeon 2, dlouho očekávané pokračování povedeného gotického hororového RPG od vývojářů ze studia Red Hook Games, bude v předběžném přístupu spuštěno za měsíc.

Děsivý filmeček na Diablo 2: Resurrected

Filmeček na remaster kultovního druhého Diabla je stejně krásný jako znepokojivý. Do této atmosféry se budete moci brzy znovu ponořit na PC, PlayStationu, Xboxu a Nintendu Switch.

I Expect You To Die 2 je pekelně dobrou jednohubkou

I Expect You To Die 2: The Spy and the Liar je krátká hra s dlouhým názvem, ale kvalitnější únikovku pro virtuální realitu byste jen stěží hledali a my vám rádi řekneme proč.

Máme tady největší únik v dějinách? Databáze GeForce Now hlásí nejen příchod dalších PlayStation her na PC

Pokud by se tenhle seznam potvrdil, šlo by pravděpodobně o největší únik v historii videoherního světa. Kromě příchodu mnohých PlayStation her na PC odhaluje i third-party projekty.

Konec spekulacím. Návrat Brothers in Arms jistotou

Spekulace o návratu série first-person kooperativních stříleček Brothers in Arms mohou ustát. Vývoj nového dílu potvrdil sám Randy Pitchford, generální ředitel studia Gearbox Software.

Ruské vesnice v Euro Truck Simulator 2

Moskva a Petrohrad nebudou jedinými lákadly chystaného rozšíření Heart of Russia pro Euro Truck Simulator 2. Jednou ze zajímavostí rozsáhlého území jsou místní vesnice.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 14. září

Review bombing Life is Strange: True Colors za tibetskou vlajku, Nintendo Switch bude levnější, ambiciózní vize Hidea Kojimy, vypnutí serverů starých LittleBigPlanet, Jeep do SnowRunner a další.