Zobrazit vše ve dne 7. 9. 2021

Na PC je zdarma Far Cry 3, Surviving Mars i Trials Fusion

Příznivci hraní na počítači mohou získat zdarma tři hry, po jejich aktivaci vám zůstanou napořád. Vyberete si střílečku Far Cry 3, budovatelskou strategii nebo výzvu na motorce?

Detaily o nové kariéře a jízdním modelu Forza Horizon 5

Co nabídne rozsáhlé a různorodé Mexiko? Jak je u série zvykem, hráči se mohou těšit na obrovské množství závodů, aktivit a výzev. Ale nebojte, ve hře se nemáte ztratit. Vývojáři mysleli i na tohle.

90VTEŘIN Epizoda S7E66

Horizon Forbidden West zdarma? No...

Řekneme vám to takhle. Tahle epizoda neexistuje. Nemůže. Copak si můžeme vydávat dvě videa hned po sobě? To ani Rockstar nemůže. Ale kdybyste ty novinky viděli. Bylo by to krásných 90VTEŘIN.

Call of Duty: Warzone přesune bitevní vřavu do Pacifiku

Podívejte se na první záběry z nové mapy Warzone, která bitevní vřavu v bezplatné battle royale akci přesune do Pacifiku. Do hry dorazí do konce letošního roku.

Call of Duty: Vanguard představuje multiplayer

První detailní informace o hře více hráčů v bitevní vřavě druhé světové války a lákání na veřejnou betu, do níž se jako první opět dostanou majitelé konzolí PlayStation.

Uniklo 12 minut z multiplayeru Call of Duty Vanguard

Activisionu to opět nevyšlo. Lákání na dnešní prezentaci multiplayeru Call of Duty: Vanguard, která startuje v 19:00 našeho času, předběhl únik. Na internet se dostalo 12 minut ze hry více hráčů.

Alan Wake Remastered oficiálně oznámen, vyjde i na PlayStation

Sam Lake, kreativní ředitel studia Remedy, potvrdil práce na remasteru thrilleru Alan Wake v otevřeném dopise. Hra se tak vůbec poprvé podívá na konzole od Sony, PC verze bude jen přes Epic Store.

Naučíme se skládat jídlo v Inbento - Recenze

Pokud vám, jako malým, zakazovali hrát si s jídlem tak je Inbento přesně pro vás! Tato relativně krátká ale originální logická hra vám potrápí mozek, přičemž se i naučíte skládat japonské bentóbako.

Zaměstnanci Paradoxu se potýkají s diskriminací a špatným zacházením

Dvě odborové skupiny provedly ve Švédsku zaměstnanecký průzkum, který odhalil, že v Paradox Interaktiv není vše úplně v pořádku. Dochází zde k diskriminaci žen a špatnému zacházení se zaměstnanci.

Proč jsou tvůrci Hitmana správnou volbou pro Jamese Bonda?

Spojení dánského studia IO Interactive a tajného agenta Jamese Bonda je správnou volbou. Tvůrci Hitmana mají zkušenosti se stealthem i agenty. Vytvořili úspěšné hry a dopřáli jim zaslouženou podporu.

Take-Two žaluje autory modifikací a tvůrci GTA: Underground se vzdávají

Pokud někdo pochyboval, tak teď v tom má už jasno. Take-Two kvůli chystaným remasterům GTA 3, San Andreas a Vice City vyhlašuje válku tvůrcům modifikací. Někteří se budou bránit, jiní se vzdávají.

Pokochejte se velkým mamutem z nejdražší edice Horizon Forbidden West

Ve sběratelské Regalla edici PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West na zájemce v únoru příštího roku čeká detailní soška velkého robotického mamuta, s nímž bude mít Aloy plné ruce práce.

Assassin's Creed Valhalla přidává nightmare obtížnost a slibuje další novinky

Prodloužení podpory Assassin's Creed Valhalla o další rok nese první ovoce. Ubisoft dnes zveřejní novou aktualizaci s novým obsahem a slibuje další zajímavosti v nadcházejících měsících.

Srdce Ruska na obrázcích z Euro Truck Simulator 2

Pro sesterský American Truck Simulator dnes odpoledne vychází rozšíření se státem Wyoming. My se ale zaměří na velkou expanzi pro Euro Truck Simulator 2. Simulátor evropských kamionů.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 7. září

Dobré ráno. Dnes nás čekají tři prezentace. Hotfix pro Cyberpunk 2077. Omluva za Control. THQ Nordic oslaví 10. let. Nový projekt místo aktualizací Stardew Valley. Problémy nového Sonica na Switchi.