Zobrazit vše ve dne 20. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E61

Chycen při opisování?!

Jakmile velký vývojář opisuje od malinkého tak to vůbec není dobré, zvlášť když to dělá někdo jako Epic Games. Mimo to pro vás máme celou řadu dost retro novinek, mrkněte na 90VTEŘIN!

Stručně: Večerní zprávičky – pátek 20. srpna

GTA 5 přilákalo na Epic nejvíce hráčů. Brzy gameplay z Call of Duty Vanguard. Nová sluchátka od Xboxu. Google chtěl koupit Epic. Nejlépe hodnocená hra pro next-gen. Úspěch Controlu. A další zprávičky.

Diablo II je mrtvé, ať žije Diablo II: Resurrected!

Chvíli před dnešním startem otevřené bety Diablo II: Resurrected jsme skočili do hry také, abychom vám zprostředkovali první dojmy z toho, jak se tento ambiciózní remaster povedl!

12 minut z ambiciózního akčního RPG titulu Opičí král

Vývojáři čínské akční hry Black Myth: Wukong zveřejnili nové gameplay záběry, ve kterých nám představují vylepšený vizuál, nové lokace, cut-scény a bosse.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E15

Nové GTA, Among Us ve Fortnite a diskriminace žen v herním byznysu

Nalaďte se na nový SHOWTIME. Jako vždy se podíváme na nejpalčivější problémy herního byznysu. Do Fortnite přišel Among Us, i když uplně jinak. Čeká nás nové GTA a popovídáme si o diskriminaci žen.

Vyzkoušejte zdarma Star Citizen

Star Citizen se snaží nalákat další hráče na vesmírné dobrodružství. Studio Cloud Imperium Games zve všechny zájemce na vyzkoušení hry v rámci akce Free Fly. Máte na to týden.

Beta Diabla 2: Resurrected se otevírá všem hráčům

Vyzkoušejte si během víkendu předělávku kultovní hack-and-slash akce. Na PC a konzolích PlayStation a Xbox se odemykají první dva akty a pět ze sedmi finálních tříd.

Příběhová adventura Syberia: The World Before až koncem roku

Nové dobrodružství Kate Walker se představuje v novém gameplay traileru. Fanoušky ale nepotěšíme, PC verze vyjde až konce roku. Majitelé konzolí budou čekat ještě déle.

Při hraní za padoucha v Deathloop nemusíte být vždy zlí

Pokud budete hrát za Juliannu, vaším hlavním cílem je zlikvidovat hlavního hrdinu Colta. Tvůrci vám však dávají volné ruce, a tak vám nikdo nebrání jinému hráči dočasně pomáhat.

Výroční edice Skyrimu nabídne přes 500 prvků z Creation Clubu

Každý vlastník stávající verze hry dostane zdarma tři addony, a to Survival mód, rybaření a příběhový Saints and Seducers. Počítá se také s bezplatným upgradem pro next-gen konzole.

Horde Mode pro DOOM Eternal dorazí již brzy

Režim bude součástí aktualizace 6.66, která nabídne i novou mapu pro multiplayerový Battlemode a dva Master Levely. Již brzy dojde také k vydání rozšíření The Ancient Gods - Part Two na Switch.