Zobrazit vše ve dne 16. 8. 2021

Skoro dvouminutový teaser na Call of Duty: Vanguard

Potvrzeno, Call of Duty: Vanguard bude představeno ve čtvrtek 19. 8. v 19:30 našeho času v Call of Duty: Warzone. V teaseru je vidět tvář, připomíná Nixona, 37. amerického prezidenta.

Do Marvel's Avengers míří Crossbones. Kdy bude dostupný Spider-Man?

Marvel's Avengers zítra čeká důležitý den, do hry dorazí Black Panther. Na něj vývojáři spoléhají a doufají, že dokáže udržet zájem hráčů. Předpoklady k tomu má slibné.

Nemravná a brutální hra Succubus v příběhovém traileru

Pokud vám nestačil nevšední akční horor Agony (na začátku života byl ve špatném technickém stavu), tak polské Madmind Studio přichází s další nemravnou a brutální hrou.

Cyberpunk 2077 umožní s příštím patchem snadno resetovat perky

Očekávaný patch 1.3 je konečně na obzoru, aktuálně se však zdá, že nepřinese tolik změn a novinek, jak někteří doufají. Zítra se ale dozvíme něco nového o prvních bezplatných DLC.

Může takhle vypadat remaster GTA: San Andreas?

Fanouškovský trailer remaku Grand Theft Auto: San Andreas na Unreal Enginu 4 ukazuje, čeho se dá s moderním grafickým enginem dosáhnout u kultovní gangsterské akce.

Call of Duty: Vanguard bude představeno ve Warzone

PlayStation Store začal lákat na představení Call of Duty: Vanguard. Nový díl známé first-person střílečky bude představen za pár dnů v rámci populárního Call of Duty: Warzone.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD přináší úžasný Wii titul na Nintendo Switch!

Prožijte Linkovu naprosto první výpravu za záchranou princezny Zeldy, když ještě vlastně nebyla ani princezna.

Path of Exile 2 si ještě nějakou dobu nezahrajeme

Akční RPG Path of Exile 2 od studia Grinding Gear Games si mělo najít cestu k hráčům již v průběhu příštího roku. Současná situace ovšem vývoji neprospěla a titul si tak ještě dlouho nezahrajeme.

To, co dokázalo Nintendo Switch v Japonsku, se nestalo 33 let

Tohle se stalo naposled v listopadu 1988, kdy se to povedlo také Nintendu. Switch zkrátka dominuje tamnímu trhu.

Autor Valiant Hearts vydává dobrodružství Road 96

Studio Digixart, mezi jehož zakladatele patří i Yoan Fanise (vedoucí vývoje Valiant Hearts), vydává novou hru – Road 96, která má za cíl přinést procedurálně generovaný příběh.

Carrier Command 2 je pokračováním hry z roku 1988

Společnost MicroProse uvedla po zhruba 32 letech na trh plnohodnotný druhý díl klasické strategické hry, která vyšla na všechny myslitelné platformy zahrnující Amigu, MS DOS nebo Commodore 64.

John Romero připravuje pokračování Sigilu pro DOOM 2

Slavný designér slibuje v pokračování svého addonu pro originální DOOM řadu zábavných a náročných map, jen ještě neví, kdy Sigil 2 vyjde. Po jeho dokončení by se také rád vrhnul na Quake.

Kooperativní střílečka Ripout vsadila na atmosféru a pěknou grafiku

Souboje se zmutovanými mimozemskými nepřáteli v Ripoutu připomínají trošku horor Dead Space. Přesvědčte se v minutu a půl dlouhém gameplay traileru. Budete se bát?

King’s Bounty 2 představuje Elisu

Tahový RPG titul King’s Bounty 2, který dorazí koncem měsíce s českými titulky na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, představuje třetí a současně poslední hratelnou postavou.