Avatar Maikerock

Jarda Poustecký - Maikerock Externí redaktor

Už jsem skoro zapomněl jaké to je prostě si jen hrát. Po letech čistě jen pracovních jsem opět našel chuť relaxovat hraním her. Jsem milovník od prvopočátků série Grand Theft Auto. V oblibě mám rád simulátory, zejména pak American/Euro Truck Simulator. V posledním roce jsem hodně propadl Nintendo světu, hlavně co se týče Nintendo Switch konzole. Jako rodina s dětmi máme nejoblíbenější rodinné hry.

Nový člen redakce
17 publikací
0 recenzí
14 komentářů
Článek Novinka

Samsung vybuduje v Texasu továrnu na čipy za 17 miliard dolarů

Společnost Samsung oficiálně oznámila výstavbu nové továrny na čipy. Ta se bude nacházet v americkém státě Texas. Cena se odhaduje na závratných 17 miliard dolarů.

Článek Novinka

Twitch je nově dostupný i na Nintendo Switch

Mnoho uživatelů herní konzole Nintendo Switch se po letech dočkalo. Twitch je nově pro tuto konzoli dostupný. V eShopu se aplikace konečně ukázala všem zájemcům.

Článek Novinka

Český Chuchel se v příštím roce podívá i na Switch

Další hra od českého studia Amanita Design se podívá i na Nintendo Switch. Po Machinariu, Creaks a nedávno vydaném Happy Game se v příštím roce dočkáme i titulu Chuchel.

Článek Novinka

Nintendo čelí dalšímu úniku hry před vydáním. Tentokrát jde o nové Pokémony

Poslední týdny se vůbec Nintendu nedaří zabraňovat únikům svých novinek. Po Metroidu a novému Maria Party Superstar se dalším v pořadí stala novinka Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl.

Článek Novinka

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v říjnu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za měsíc říjen 2021 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Článek Novinka

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za poslední půlrok

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za období od 1. 4. do 30. 9. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se společnosti dařilo.

Článek Novinka

Gas Station Simulator míří na konzole a chystá se nový simulátor

Po úspěchu PC verze se Gas Station Simulator dostane nejen na konzole PlayStation a Xbox, ale čerstvě je potvrzen i port na Nintendo Switch. Studio chystá také nový simulátor.

Článek Novinka

Tomb Raider slaví 25. výročí. Lara Croft se chystá na Switch i na Netflix

Už je to 25 let od prvního vydání hry Tomb Raider. Tvůrci si pro nás připravili oznámení v podobě portu her s legendární Larou Croft na Nintendo Switch a další novinky.

Článek Novinka

„Nemyslím si, že Switch potřebuje výkonnější verzi,“ říká hlavní designér World War Z

V příštím týdnu vyjde pro Nintendo Switch další herní port. Jde o hru World War Z a jeden z hlavních designerů studia Saber Interactive se vyjádřil na téma, zda Switch potřebuje výkonnější verzi.

Článek Novinka

Zkuste si nové Metroid Dread. Nintendo vydalo demoverzi a tapety pro vaše zařízení

Rozhodujete se nad tím, jestli si pořídit tolik chválenou novinku Metroid Dread pro Switch? V rámci blížícího se Halloweenu totiž Nintendo vydalo demoverzi hry.

Článek Novinka

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp pro Nintendo Switch se odkládá

Třetího prosince mělo Nintendo vydat další „remake“ hry z let minulých v podobě tahové strategie Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp pro Nintendo Switch. Vydání se však odkládá na jaro 2022.

Článek Novinka

Rozšířené předplatné pro Nintendo Switch Online je nyní dostupné a hráči hlásí první problémy

Nintendo dnes oficiálně vydalo své dříve ohlášené rozšířené předplatné pro službu Nintendo Switch Online. Díky němu získáte přístup ke hrám z konzolí Nintendo 64 a Sega Genesis.