Avatar Maikerock

Jarda Poustecký - Maikerock Externí redaktor

Už jsem skoro zapomněl jaké to je prostě si jen hrát. Po letech čistě jen pracovních jsem opět našel chuť relaxovat hraním her. Jsem milovník od prvopočátků série Grand Theft Auto. V oblibě mám rád simulátory, zejména pak American/Euro Truck Simulator. V posledním roce jsem hodně propadl Nintendo světu, hlavně co se týče Nintendo Switch konzole. Jako rodina s dětmi máme nejoblíbenější rodinné hry.

Nový člen redakce
57 publikací
1 recenzí
29 komentářů
Článek Novinka

Nintendo představilo nové hry v rámci prezentace Indie World

Na oficiálním YouTube účtu Nintenda jsme včera mohli sledovat videoprezentaci Indie World. Jak sám o sobě název vypovídá, došlo k představení her od nezávislých tvůrců pro Switch.

Článek Novinka

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za poslední obchodní rok

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za poslední fiskální rok. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se firmě dařilo za uplynulý rok.

Článek Novinka

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v dubnu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za duben 2022 přes Nintendo eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení.

Článek Novinka

Splatoon 3 nabídne všechny základní zbraně z předchozích dílů

V září vyjde třetí díl inkoustové střílečky Splatoon a již teď je potvrzené, že bude obsahovat všechny základní zbraně z předešlých dílů. Pojďme se na ně podívat.

Článek Novinka

Switch Sports je venku a Nintendo nabádá k velké opatrnosti při hraní

Když v závěru roku 2006 pro konzoli Nintendo Wii vyšla sportovní sbírka her Wii Sports, tak nejeden televizor utrpěl újmu. Nintendo tak nabádá k velké opatrnosti při hraní nově vydaného Switch Sports.

Článek Novinka

Na Nintendo eShopu začal jarní výprodej her

Nintendo na svém eShopu spustilo jarní výprodej her. A když už o tom informuje samo Nintendo, tak ve slevě nesmí chybět ani jeho tituly. To se moc často nestává.

Článek Novinka

Premiéra nového filmu s Mariem byla odložena

Animovaný film Super Mario s Chrisem Prattem v hlavní roli měl naplánovanou premiéru na konec tohoto roku dorazit koncem tohoto roku, ale to se nakonec mění.

Článek Novinka

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v únoru

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za březen 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Článek Novinka

Hrajete nového Kirbyho? Tyto kódy určitě uvítáte

Nový Kirby, který nedávno vyšel, se těší velké popularity, a tak Nintendo zveřejnilo několik kódů do hry k získání dárků. Jednotlivé kódy můžete vložit ve Waddle Dee-liveries.

Článek Novinka

Destrukční závody Wreckfest míří na Switch

Fanoušci destrukčních závodů Wreckfest a zároveň i uživatelé konzole Nintendo Switch se konečně dočkali. Port hry už má své oficiální datum vydání. Kdy dorazí nástupce FlatOutu?

Článek Novinka

Switch v nové aktualizaci umožňuje hry třídit do skupin

Jedna z nejžádanějších funkcí pro konzoli Nintendo Switch je tady. Možnost třídit hry do složek v uživatelském rozhraní jsme se dočkali po 5 letech od vydání konzole.

Článek Novinka

Do Nintendo Switch Online přibyly nové hry ze SEGA Mega Drive

V rámci rozšířeného předplatné Nintendo Switch Online přibyly nové hry z konzolí SEGA Mega Drive a Genesis. Konkrétně jde o 3 hry: Light Crusader, Super Fantasy Zone a Alien Soldier.