Zobrazit vše ve dne 10. 4. 2022

Právě oznámené Kingdom Hearts 4 bude realističtější

Klidné nedělní odpoledne narušila společnost Square Enix, která oznámila Kingdom Hearts 4. V téměř osmiminutovém videu věnované oslavám 20. výročí série je přítomna ochutnávka ze čtvrtého dílu.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v únoru

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za březen 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

TOP 5 Epizoda S1E244

Naprosto nejdivnější herní romance

Počasí se začíná vylepšovat a i hráčská srdce v tomto čase občas pookřejí. Své oblíbené milostné scény z videoher ovšem dnes odkládáme stranou, přichází TOP 5 Naprosto nejdivnějších herních romancí.

Ve světě Matrixu vznikl experiment se Supermanem

Nezávislý vývojář Volod využil City Sample z technologického dema The Matrix Awakens a v Unreal Enginu 5 začal experimentoval se superhrdinskou hrou, kterou hráči chtějí.

Jak se změnil eFootball? Odpověď přinášejí gameplay záběry

Přechod z Pro Evolution Soccer (PES) na bezplatný eFootball 2022 se příliš nepovedl. Uspěchaný vývoj přiznal i producent Seitaro Kimura s tím, že kdyby si vzali o několik měsíců více, udělali by lépe.

Podívejte se na obrázky z barevné střílečky Splatoon 3

Splatoon 3 se připomíná novými screenshoty. Ty potvrzují, že se příběh přikloní více k postapokalyptické atmosféře. Podívat se totiž můžeme na obrácenou Eiffelovu věž a další zajímavosti.