Zobrazit vše ve dne 10. 5. 2022

Godzilla a King Kong rozpoutají chaos v Call of Duty: Warzone

Povětšinu battle royale bitvy budou příšery hodné, v určitém okamžiku ale začnou zabíjet všechny kolem sebe. Utečete, nebo se začnete bránit? Správně je druhá možnost.

Druhá generace AMD FidelityFX Super Resolution vyjde za dva dny

Na druhou generaci technologie FSR jsme se mohli těšit dlouho, teď se ale konečně dočkáváme. Jejím cílem je zvýšit počet FPS bez škody na obraze. Ve které hře se objeví za dva dny?

Je to oficiální: Fotbal od EA už se nebude jmenovat FIFA

Je rozhodnuto. Po téměř 30 letech se Electronic Arts loučí s názvem FIFA. Od roku 2023 se fotbalová série bude jmenovat EA Sports FC. Potvrdily se tak dřívější spekulace.

Scéna z vlakového nádraží ukazuje, čeho bude schopen dosáhnout Unreal Engine 5

Italský 3D umělec Lorenzo Drago v Unreal Enginu 5 vytvořil detailní vlakové nádraží, na kterém ukazuje, jak mohou v budoucnu díky moderní technologii od Epic Games vypadat hry.

Gotham Knights vynechají PS4 a Xbox One

Přesné důvody jsme se nedozvěděli. V tiskové zprávě je pouze konstatováno, že vývojáři chtějí hráčům přinést co nejlepší herní zážitek. To by na staré generaci s největší pravděpodobností nešlo.

13 minut z Gotham Knights se zaměřuje na Nightwinga a Red Hooda

Šťavnaté gameplay záběry z akční adventury Gotham Knights se zaměřují na Nightwinga a Red Hooda. Ti se po smrti Batmana starají o pořádek v ulicích Gotham City. Hra vynechá PS4 a Xbox One.

We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého

Kooperativních her pro dva je na trhu až žalostně málo. O to méně těch opravdu dobrých. Série We Were Here ale ukázala, jak se takové hry mají dělat. Čtvrtý díl na tom není jinak, ale má svá ALE.

Po 17 měsících přichází do The Division 2 nová sezóna

Už se zdálo, že to vývojáři zabalí, když mají plné ruce práce s first-person akcí Avatar: Frontiers of Pandora, ale je tomu přesně naopak. The Division 2 letos čekají hned tři sezóny.

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za poslední obchodní rok

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za poslední fiskální rok. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se firmě dařilo za uplynulý rok.

Problémy zpomalily prodeje PS5, ale Sony očekává, že nyní na trh dodá více kusů

Do 31. 3. letošního roku bylo do obchodů po celém světě dodáno 19,3 milionu kusů konzolí PlayStationu 5, uvádí Sony. Za poslední čtvrtletí tak bylo distribuováno dva miliony kusů.

Do Microsoft Flight Simulatoru brzy dorazí Top Gun

Konečně se blíží dlouho slibované bezplatné rozšíření Microsoft Flight Simulatoru. Tomem Cruisem se budou moci stát všichni hráči koncem tohoto měsíce. Co expanze přinese?

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 10. května

Teaser na Gotham Knights. Další stream z vývoje remaku Dead Space. Resident Evil Re:Verse se probouzí k životu. Rozruch kvůli předobjednávkám Titanfallu 3. Babylon's Fall nikdo nehraje.