Zobrazit vše ve dne 5. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E32

Neuvěřitelný vír Bulánčí poezie

Kolik rýmů se dá dostat do 90HODIN? Úplně všechny! Pokud ovšem neholdujete poezii, nevěšte hlavu! Máme pro vás spoustu novinek z herní scény, zvláště pokud máte mobily.

Nová Mafie bude prequel trilogie a poběží na Unreal Enginu 5?

Po několika zrušených projektech je údajně v Hangaru 13 v rané fázi vývoje nová Mafia. Očekává se, že půjde o prequel trilogie a bude postavena na Unreal Enginu 5.

Activision Blizzard, vydavatel Call of Duty, čelí dalšímu obvinění

Penzijní fond newyorských hasičů, policistů a učitelů, kteří vlastní akcie Activisionu Blizzard, žalují společnost a obviňují jejího generálního ředitele. Prý prodal firmu ve spěchu.

GeForce Now zlepšuje kvalitu a přidává hry ze světa Star Wars

Nvidia se pochlubila dalšími novinkami pro svou cloudovou službu. Majitelé členství GeForce Now RTX 3080 mohou nyní streamovat hry až v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu v nativních aplikacích.

Survival Sons of the Forest bude krutější i svobodnější

Sons of the Forest bude více hororový survival, jenž má být po všech směrem propracovanější ve srovnání s The Forest. Novinkou je změna ročního období, včetně kruté zimy.

Hangar 13 opouští zakladatel studia a šéf vývoje nepovedené Mafie 3

Ve studiu Hangar 13 došlo k velké změně. Se studiem se rozloučil dosavadní šéf a zakladatel Haden Blackman, který opouští rovněž společnost 2K Games. Blackman byl vedoucím Mafie 3.

Zrušený spin-off Half-Life 2 od Arkane v nových záběrech

Dva roky po vydání původního dokumentu o tvůrcích Dishonored a Prey ze studia Arkane přichází Noclip s rozsáhlou nahrávkou Ravenholmu, zrušené epizody rozšiřující svět Half-Life 2.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v dubnu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za duben 2022 přes Nintendo eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení.

CI Games u nových projektů využívají Unreal Engine 5

U CI Games došlo k velké změně. Polská společnost se rozhodla u svých klíčových herních značek využít Unreal Engine 5. Moderní technologie od Epic Games se stává primárním enginem.

V květnovém Humble Choice je Planet Zoo i Command and Conquer

Nový Humble Choice je určen pro příznivce strategií. Hned čtyři hry z celkových osmi zapadají do tohoto žánru. Součástí balíčku jsou remastery Command and Conquer, Planet Zoo nebo Spongebob.