Zobrazit vše ve dne 12. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E34

EA opouští hry FIFA

Byla to dlouhá éra, kterou EA opouští, ale možná dělá dobře? Konec FIFY nutně neznamená konec všeho dobrého! Nové Need For Speed je na cestě, stejně jako Apex Legends na mobily. Máme pestré shrnutí!

Velké příběhové DLC pro Dying Light 2 odloženo

Vypadá to, že nás čeká další vlna odkladů. Po posunu Starfieldu a Redfallu na rok 2023 přichází Dying Light 2: Stay Human. Polské studio Techland se omlouvá fanouškům za odklad první expanze.

Začalo testování nového Call of Duty pro mobily

Společnost Activision dnes potvrdila, že začaly uzavřené testy alfa verze nového Call of Duty. Nejde ale o velký titul, nýbrž o dříve avizovanou mobilní verzi Call of Duty: Warzone.

Ideální čas začít hrát Black Desert Eternal Winter

Black Desert Online nedávno vydalo expanzi Eternal Winter, která přináší tolik novinek a vylepšení, že nyní je ideální čas hru znovu vyzkoušet, nebo ideálně zahrát úplně poprvé.

Starfield a Redfall se odkládají na rok 2023

Špatná zpráva pro fanoušky her od Bethesdy. Na vesmírné RPG Starfield od tvůrců Skyrimu i na kooperativní Redfall od studia Arkane si budeme muset počkat do první poloviny příštího roku.

Nintendo představilo nové hry v rámci prezentace Indie World

Na oficiálním YouTube účtu Nintenda jsme včera mohli sledovat videoprezentaci Indie World. Jak sám o sobě název vypovídá, došlo k představení her od nezávislých tvůrců pro Switch.

Songs of Conquest zažene hlad po Heroes of Might & Magic

Do předběžného přístupu na Steamu vstoupila dříve představená tahová strategie Songs of Conquest, která je inspirována klasickými titulky z 90. let. V early access bude hra přibližně rok.

Sniper Elite 5 v PS5 verzi chytře využije DualSense

Sniper Elite 5 využije možnosti bezdrátového ovladače DualSense. Vývojáři se rozhodli zahrnout nejen obvyklý odpor spouští při střelbě ze zbraně, ale šli na to chytře.

Rostoucí Assassin's Creed a Far Cry má zastoupit Avatar

Far Cry, Assassin's Creed a Tom Clancy's Rainbow Six. To jsou největší značky Ubisoftu, které si v uplynulém roce vedly nejlépe. V následujících měsících ale nic z toho nevyjde.

Kvalita PlayStation her by se zhoršila, kdyby je Sony nabídla hned v předplatném

Sony myslí pouze na peníze, zatímco Microsoft na hráče. To jsou slova některých hráčů poté, co japonská společnost oznámila novou verzi PlayStation Plus. Lidem vadí podstatný rozdíl.

Apex Legends Mobile pro Android a iOS už příští týden

Už příští týden se na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android a iOS rozpoutají battle royale bitvy od studia Respawn, které dobře znají hráči na počítačích a konzolích.

Capcom plánuje uvést několik velkých titulů a pochvaluje si prodeje

Capcom oznámil pátý rok rekordních zisků v řadě. Japonské společnosti se daří díky hrám jako Resident Evil a Monster Hunter. Kolik kusů se prodalo a jaké hry asi vyjdou?