Zobrazit vše ve dne 26. 4. 2022

Skladatel Inon Zur přibližuje hudbu pro Starfield

V hudebním doprovodu vesmírného RPG se projevují motivy objevu, návratu a hledání odpovědí na důležité otázky. Velký vliv má také ústřední skladba, jejíž prvky jsou slyšet v různých částech hry.

Sony má u dražších her vyžadovat zkušební verze pro předplatitele PS Plus

Vývojáři a vydavatelé her pro konzole PlayStation musejí splnit nový požadavek. Podle neoficiálních zpráv po nich společnost Sony požaduje, aby připravili zkušební verze.

Trailer na early access verzi strategie Dune: Spice Wars

Na Steamu se v předběžném přístupu začala prodávat 4X real-time strategie Dune: Spice Wars. Stojí 29,99 eur a plná verze by měla dorazit za 9 až 12 měsíců.

Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to

Bahno, jekot davu, řev krosových motorek a náročná trať před vámi. Tak by se dalo popsat, jaké to je být profesionálním jezdcem motokrosových závodů. V této recenzi se podíváme na MES 5.

Z The Walking Dead od Telltale mohl být spin-off Left 4 Dead

Dokument vydaný při příležitosti 10. narozenin první sezóny The Walking Dead od Telltale Games odhaluje několik zajímavých skutečností, včetně faktu, že původně mohlo jít o hru ze světa Left 4 Dead.

Tester kvality Naughty Dog zmiňuje práci na remaku a multiplayerovém projektu

O předělávce The Last of Us se mluví už rok. Nedávno dokonce spekulace zmiňovaly, že vyjde ve druhé polovině letošního roku na PlayStation 5. Sony ale dosud vývoj nepotvrdila.

PlayStation Plus v květnu: FIFA 22 i vikinský survival

Aktualizace: Společnost Sony oficiálně oznámila hry, které si v květnu mohou předplatitelé PlayStation Plus přidat do své knihovny.

Odhaleny české a slovenské ceny nové služby PlayStation Plus

Domácí pobočka společnosti Sony odhalila ceny pro české a slovenské hráče za novou verzi služby PlayStation Plus, která se u nás spouští 22. 6. letošního roku a spojuje dohromady PS Plus a PS Now.

Začíná beta Overwatch 2. Jak se do střílečky od Blizzardu dostat?

Dnes 26. 4. 2022 v sedm večer našeho času začíná dlouho očekávaná beta Overwatch 2 ve verzi pro PC. První testování není veřejné, multiplayerové přestřelky si vyzkouší úzká skupina vybraných hráčů.

New Game Plus, silnější nepřátelé i nové výzvy v Dying Light 2

Už zítra vyjde avizovaná aktualizace 1.3.0, která do Dying Light 2: Stay Human přidá vyhlížený obsah. Tím je zejména režim New Game+, nebude ale jedinou novinkou.

Avatar: Frontiers of Pandora si zahrají první hráči

Vývoj akční adventury ze světa Pandory jde podle plánu. Nasvědčují tomu přípravy na první veřejný test, kterého se bude moci zúčastnit velmi úzká skupina zájemců.

Sherlock Holmes: Chapter One vyjde na PS4, ale Xbox One verze odložena

Ve čtvrtek 28. 4. 2022 vyjde Sherlock Holmes: Chapter One na PlayStation 4. Ve stejný den měla vyjít také Xbox One verze, ale ukrajinský tým ji musí odložit na neurčito kvůli válce v zemi.

Rocket League v deathmatch režimu odstraňuje míč

Studio Psyonix se nebojí experimentovat, v novém režimu Knockout Bash odstraňuje míč a boří zažitá pravidla této bláznivé sportovní akce. Jediným cílem v tomto módu je zničit ostatní hráče.