Zobrazit vše ve dne 3. 5. 2022
PvP Epizoda 2

Polda 7 si už vede lépe než předchozí díl, říká Petr Svoboda ze Zima Software

Nejznámější česká adventurní série Polda si prošla značně trnitým startem, když na ni hned při vydání tvrdě zaútočili piráti. O tom, jak s nimi bojovat jsme mluvili s Pavlem Svobodou ze Zima Software.

Blizzard představil Warcraft pro mobily a tablety

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. V sedm hodin večer našeho času Blizzard představil novou hru ze světa Warcraftu určenou pro chytré telefony a tablety. Co můžeme čekat?

O remake Prince of Persia se nakonec postará zkušené studio Ubisoftu

Ubisoftu došla trpělivost se svými indickými studii Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai, která měla vývoj remaku Prince of Persia: The Sands of Time na starost. Kdo vývoj nově povede?

Samurajská akce, válka z pohledu civilistů a další hry do Game Passu

Microsoft se pochlubil hrami, které v první polovině května dorazí do služeb Xbox Game Pass a PC Game Pass. Dorazí i NBA 2K22 nebo NHL 22 v rámci předplatného EA Play.

Do Fortnite se vrátily Star Wars. Bojujte se světelným mečem!

Milovaná sci-fi sága Star Wars se vrátila do střílečky Fortnite a přinesla s sebou nové kosmetiky, úkoly a předměty. Třeba různé světelné meče nebo blaster. Také na vás čekají nové skiny.

Po Microsoftu i Sony hledá specialistu pro akvizice

Od Microsoftu i Sony jsme už slyšeli, že s akvizicemi ještě neskončili. Náladě nakupovat odpovídají inzeráty pro manažery na akvizice v divizích Xbox i PlayStation.

Jak vznikají Game Ready ovladače? Nvidia odhaluje zajímavá čísla

Nvidia GeForce Game Ready ovladače debutovaly před téměř 8 lety: v květnu 2014. A stále představují špičku ve své třídě. Nové video vysvětluje, co je potřeba k dosažení jejich Game Ready statusu.

Splatoon 3 nabídne všechny základní zbraně z předchozích dílů

V září vyjde třetí díl inkoustové střílečky Splatoon a již teď je potvrzené, že bude obsahovat všechny základní zbraně z předešlých dílů. Pojďme se na ně podívat.

Vyzkoušeli jsme beta verzi Hello Neighbor 2

V závěru letošního roku dorazí – tedy aspoň doufáme, že dorazí – hororová 3D adventura Hello Neighbor 2. Už teď mohou ale hráči, kteří si hru předobjednali, vyzkoušet její beta verzi.

Časová osa ukazuje, že se Deus Ex tak dobře neprodával

Ve Square Enix nejednou hovořili o zklamání z prodejů velkých západních her. Analytici vysvětlovali, že japonská společnost často měla velké oči a až nesmyslné nároky.

Takhle se prodávala série Tomb Raider od svého vzniku

U příležitosti akvizice studií Eidos Montreal, Square Enix Montreal a Crystal Dynamics společností Embracer Group došlo na zveřejnění časové osy série Tomb Raider. Značka nyní patří Embracer Group.

Střílečka Apex Legends vyjde na mobily tenhle měsíc

Apex Legends Mobile pro Android a iOS bude celosvětově spuštěn tento měsíc. Studio Respawn oznámilo, že po dlouhém testování je připraveno vydat plnou verzi své battle royale střílečky.