Kradmý pohyb devízou odstřelovače ve Sniper Elite 5

Máme tady téměř čtyřminutový trailer ze Sniper Elite 5, zaměřil se na umění kradmého pohybu. Ten zahrnuje tiché zabíjení a plížení. Na vše dohlížel vojenský poradce.

Vylepšená Kill Cam ve Sniper Elite 5 i pro pistole a SMG

Minutový trailer není určen pro slabé povahy, ukazuje vylepšenou Kill Cam, tedy kameru povedených zásahů. Co dokáže projektil napíchat v těle a lebce? To názorně ukazuje Sniper Elite 5.

Sniper Elite 5 v PS5 verzi chytře využije DualSense

Sniper Elite 5 využije možnosti bezdrátového ovladače DualSense. Vývojáři se rozhodli zahrnout nejen obvyklý odpor spouští při střelbě ze zbraně, ale šli na to chytře.

Trailer upozorňuje na novinky a vylepšení ve Sniper Elite 5

Minutový gameplay trailer má za úkol upozornit na důležité věci a vylepšení, které Sniper Elite 5 nabídne. Hra se pochlubí rozsáhlou příběhovou kampaní, online kooperací a multiplayerem.

Sniper Elite 5 posouvá autentičnost série na další úroveň

Minutový gameplay trailer ze Sniper Elite 5 se jmenuje Marksman a zaměřuje se na působivé akce hlavní hrdiny s různými zbraněmi. Důkaz je kladen také na následky, tedy poškození vnitřních orgánů.

Sniper Elite 5 se vrací do druhé světové války

Na oslavu zveřejnění data vydání byl publikován nový trailer. Ten se zaměřuje na operaci Kraken, jež měla zvrátit průběh druhé světové války ve prospěch nacistů.

Filmeček na Sniper Elite 5 ukazuje malebnou Francii i invazivní režim

Dvouminutový filmeček nám dává lepší představu o tom, co můžeme od Sniper Elite 5 očekávat. Stejně tak potvrzuje, že hra vyjde v letošním roce pro PC, konzole a Game Pass.

Odstřelovač Karl Fairburne se ve Sniper Elite 5 přesune do Francie

Společnost Rebellion na rok 2022 pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One oznámila pokračování série Sniper Elite. Pátý díl bude menším krokem kupředu.

Jaká vylepšení nabízí Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5?

Nový díl odstřelovací série můžete hrát v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu s lepším vizuálem a texturami. Výkonností režim přináší rozlišení 2K při 60 snímcích.

Sniper Elite VR je dobrou, avšak ne revoluční střílečkou

V mnoha ohledech je nápad na přepracování série Sniper Elite do prostředí VR naprosto geniální. Bohužel realita je trochu jiná a opět se k nám dostává hra, která trochu zaspala dobu.

Sniper Elite 4 vylepšen pro novou generaci konzolí

Studio Rebellion vylepšilo svou hru Sniper Elite 4, která původně vyšla v roce 2017, pro novou generaci konzolí. Majitelé PS4 a Xbox One verze hry si mohou aktualizaci stáhnout zdarma.

Nová hrozba v bezplatném rozšíření pro Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Raven si zvládl poradit s nebezpečným zločineckým syndikátem, ovšem na obzoru se objevila nová hrozba. S rozšířením Butcher's Banquet totiž přichází Mahmoud Zarza aka The Butcher a jeho kumpáni.

Výbušný trailer připomíná vydání Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Ravena čekají nelehké úkoly v otevřených mapách zasazených na blízkovýchodním územím mezi libanonskými a syrskými hranicemi, kde neplatí žádné zákony. Raven musí zlikvidovat zákeřný syndikát.

Odstřelování ve virtuální realitě v podání Sniper Elite VR se dočkáme už příští měsíc

Platforma virtuální reality se již brzy rozroste o další významnější kousek. Do tohoto prostředí se totiž podívá Sniper Elite VR, který slibuje nefalšovaný zážitek, jaký známe z klasických dílů.

Takhle se hraje Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Tříminutové gameplay video vám ukáže vše, co potřebujete o akci Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vědět. Seznámíte se s regionem Kuamar, hlavním padouchem i hratelností nové odstřelovací akce.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ve verzi pro PS5 odložen

Kvůli nepředvídatelným technickým problémům musejí CI Games odložit PlayStation 5 verzi Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Ostatní verze vyjdou v dříve avizovaném termínu. Hráči dostanou kompenzaci.

Téměř 19 minut z hraní Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Ujmeme se role nájemného zabijáka Ravena, kterého na blízkovýchodním území mezi libanonskými a syrskými hranicemi, kde neplatí žádné zákony, čeká řada nových kontraktů.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nás vítá v regionu Kuamar

Dvouminutový trailer ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nás vítá v regionu Kuamar zasazeném do moderního Středního východu. Dozvěděli jsme se také informace o verzích pro PlayStation 5 a Xbox Series.

Brutální trailer odhaluje datum vydání Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Odstřelovací akce odehrávající se podél libanonských a syrských hranic vyjde za tři měsíce s českými titulky na počítače a konzole nové i staré generace. Cíle budeme zabíjet na vzdálenost přes 1 km.

Na PC vyšly speciální edice Sniper Ghost Warrior Contracts

Pro všechny, kdo se rádi oddávají mírumilovnému odstřelování nic netušících protivníků, připravila společnost Comgad dvě speciální edice odstřelovací akce Sniper Ghost Warrior Contracts pro počítače.

Další odloženou hrou je Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Začátek roku je pravidelně ve znamení odkladů. Letošní rok je na ně bohužel obzvlášť bohatý. K zástupu odkladů se nyní přidává polská společnost CI Games a její stealth akce.