Zobrazit vše ve dne 5. 8. 2021

Sniper Elite VR je dobrou, avšak ne revoluční střílečkou

V mnoha ohledech je nápad na přepracování série Sniper Elite do prostředí VR naprosto geniální. Bohužel realita je trochu jiná a opět se k nám dostává hra, která trochu zaspala dobu.

Videa: Marvel’s Guardians of the Galaxy a Sonic Colors: Ultimate

Prostřednictvím filmečku se představuje Lady Hellbender, vůdkyně Hellraiserů, královna Seknarf Nine a známá sběratelka příšer. Sonic zase ukazuje své speciální schopnosti.

Evil Dead: The Game si letos nezahrajeme

Vývojáři potřebují více času, aby nám mohli přinést asynchronní hororovou akci na motivy filmové série Smrtelné zlo a seriálu Ash vs. Evil Dead. Díky odkladu bude přidán obsah pro jednoho hráče.

Epic rozdává skvělé A Plague Tale: Innocence s českými titulky

Akční adventuru prošpikovanou stealth stylem nakonec nedoplňuje beat ’em up titul Speed Brawl, ale černobílé Minit. Na vyzvednutí her máte dostatek času. Seznamte se s nimi.

TOP 5 Epizoda S1E207

Hráči, kteří dohráli hry poslepu

Dohrát nějakou tu hru může být samo o sobě už úspěch, ale co takhle se zbavit jednoho z důležitých smyslů? Zraku. Dokážete vaši oblíbenou hru dohrát poslepu?

Finanční výsledky Nintenda táhne Switch a exkluzivity

Japonské společnosti meziročně klesly tržby a provozní zisk, ale exkluzivní hry se prodávají jako čerstvé rohlíky a konzole Switch se blíží k 90 milionům prodaných kusů.

Uniklé obrázky z Abandoned jsou pravé

Tři uniklé obrázky z Abandoned skutečně pocházejí z tajemné hry od Blue Box Game Studio. Jejich pravost potvrdil šéf týmu Hasan Kahraman. Jsou ale z testu z roku 2019.

EA chce investovat do Star Wars Jedi: Fallen Order a navrátit Need for Speed

Andrew Wilson, generální ředitel Electronic Arts, nastínil investorům plány americké vydavatelské společnosti. Zaměřil se na Star Wars, NFS, Mass Effect i Battlefield.

Sony má usilovat o hybridní AAA hry pro PS5 a virtuální realitu

Sony údajně odkryla další informace o PlayStation VR 2 na uzavřené prezentaci pro vývojáře. Tam se tvůrci měli dozvědět spoustu zajímavých detailů, včetně VR headsetu a ovladačů.

Komiksová střílečka RICO London připomíná Smrtonosnou past a XIII

RICO London je pokračování arkádové komiksové first-person střílečky RICO, která vyšla před pár lety. Hra kombinuje prostředí Smrtonosné pasti se stylem připomínajícím XIII.

Embracer Group koupila 3D Realms a další firmy

Švédský holding Embracer Group, pod který spadá THQ Nordic, koupil 3D Realms, CrazyLabs, DigixArt, Easy Trigger, Force Field, Ghost Ship Games, Grimfrost a Slipgate Ironworks.

Ghost of Tsushima: Legends obdrží nový režim

Kooperativní Ghost of Tsushima: Legends se začne prodávat samostatně, a navíc přivítá nový PvP režim, který malinko pozmění hru. Co na hráče v samurajské akci čeká?

Elder Scrolls 6 je daleko, Chernobylite vydělal, vábení na Gamescom

Dobré ráno. Další odchod z Blizzardu. Zvyšuje se počet uživatelů Linuxu na Steamu. Zombie Army 4 vítá přeživší z Left 4 Dead 2. Milník pro Overwatch 2, žaloba na CD Projekt a další zprávičky.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E14

Kauza Blizzard pokračuje a jak daleko je Half-Life 3?

Tentokrát si něco povíme o náročném vývoji Skull & Bones, Netflix se snaží o další adaptace podle her, rozebereme náklady spojené s exkluzivními hrami a nezapomeneme na klasickou vatu!