Zobrazit vše ve dne 16. 3. 2022

Sniper Elite 5 se vrací do druhé světové války

Na oslavu zveřejnění data vydání byl publikován nový trailer. Ten se zaměřuje na operaci Kraken, jež měla zvrátit průběh druhé světové války ve prospěch nacistů.

Starfield slibuje zajímavější tvorbu postavy a přesvědčování

Vývojáři z týmu Bethesda Game Studios v novém vývojářském deníku hovoří o tvorbě postavy, frakcích, společnících nebo nové minihře přesvědčování. Nechybí ani další koncepty z vývoje.

EA nemá připravené hry, ruší proto prezentaci EA Play Live

Electronic Arts zrušila svou každoroční letní prezentaci EA Play Live. Americká společnost rozhodnutí zdůvodnila tím, že její projekty ještě nejsou připraveny k představení.

Konzole Xbox Series X/S se poprvé prodávaly lépe než PS5

V Evropě i Severní Americe se poprvé prodávaly konzole Xbox Series X/S lépe než PlayStation 5. Sony nadále trápí nedostatek kusů, zatímco levnější Xbox Series S je dostupnější.

Tunic je skvělou a záludnou „Zeldavanií“

Na první pohled naprosto roztomilá, ale uvnitř vcelku vyzývavá. Přesně to je Tunic od jednoho vývojáře s podporou nezávislého studia Finji. Jak to ale ve finále dopadlo?

Elden Ring je velkým hitem a s přehledem největší hrou od tvůrců Dark Souls

Zbrusu nový akční RPG titul Elden Ring od FromSoftware a Bandai Namco je velkým hitem a s přehledem největší hrou od vývojářů, kteří jsou podepsáni za sérií Dark Souls, Bloodborne nebo Sekiro.

V EA se už nebojí investovat do her s otevřeným světem

Jeden tajemný videoherní projekt s otevřeným světem vzniká v nové divizi Electronic Arts v Seattlu. Pravděpodobně jde o akční adventuru pod vedením bývalého manažer tvůrců Shadow of Mordor.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 16. března

Zlej Blizzard. Konami nezapomnělo na Silent Hill. Nový hit Steamu je teprve v předběžném přístupu. Journey oslavuje 10. výročí. BioWare najali YouTubera. New York v Minecraftu.