Zobrazit vše ve dne 19. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E36

Homer of War

Battlefield zkracuje svůj field, Fall Guys jsou zadarminko a svět God of War navštívil velmi zvláštní host. Připravte se na vzrušující zprávy za posledních 90HODIN!

Nová hra na motivy Marvelu bude… mobilní

Vývojáři ze studia Second Dinner představili novou sběratelskou karetní hru na motivy Marvelu. Od konkurence se liší zajímavými mechanikami a grafikou.

Exkluzivní dojmy z prezentace Outright Games

Minulý týden jsme dostali možnost zúčastnit se digitální akce studia Outright Games s příhodným názvem OG Unwrapped 2022.

Next-gen verze Zaklínače 3 dorazí ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku

Konkrétní datum vydání to sice není, ale aspoň máme nyní lepší představu o tom, kdy můžeme čekat next-gen upgrade třetího Zaklínače. V následujících měsících to ale nebude.

Skyrim Anniversary Edition možná vyjde i na Switch

Pokračování snahy dostat všechny možné verze Skyrimu na všechny možné platformy možná ještě neskončilo. Naznačuje to fakt, že výroční edice pro Switch obdržela věkové ohodnocení na Tchaj-wanu.

Bezplatné bruslařské šílenství od Ubisoftu má datum vydání

Bruslařské šílenství od Ubisoftu bude zanedlouho tady. Dejte soupeřům gól a přitom buďte obezřetní, nechcete přece, aby vám míč někdo nárazem sebral. To vše bude navíc zdarma.

Remake The Last of Us si údajně zahrajeme letos

Už je to nějaký ten pátek, co se mluví o příchodu remaku prvního dílu The Last of Us pro PlayStation 5. Přesto ho stále Sony neoznámila. To ale nebrání insiderům a redaktorům o něm mluvit.

Vylepšená Kill Cam ve Sniper Elite 5 i pro pistole a SMG

Minutový trailer není určen pro slabé povahy, ukazuje vylepšenou Kill Cam, tedy kameru povedených zásahů. Co dokáže projektil napíchat v těle a lebce? To názorně ukazuje Sniper Elite 5.

Hybridní éru rallye závodů doprovodí WRC Generations

Nejkomplexnější, Nejrealističtější a nejnáročnější. To jsou slova, která se objevují v tiskové zprávě představují nové WRC. A zároveň poslední od Naconu a KT Racing.

Battlefield 2042 končí s Breakthrough multiplayerem pro 128 hráčů

Střílečka Battlefield 2042 končí s největší variantou multiplayerového režimu Breakthrough. Bitvy byly prý chaotické a postrádaly výrazný vliv jednoho hráče na výkon týmu.

SnowRunner rozjíždí sedmou sezónu

Off-road simulace SnowRunner koncem měsíce rozjede sedmou sezónu. Současně vyjde vylepšení pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S jako bezplatná aktualizace stávajícím majitelům.

Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy

Vampire: The Masquerade Swansong, nám zkrátí čekání na pokračování série Bloodline ze stejného světa. Zrecenzujeme si tuto zajímavou detektivní hru z prostředí upírů. Bude to ovšem dostatečná vsuvka?