Zobrazit vše ve dne 25. 1. 2022

Blizzard pracuje na survival hře v úplně novém světě

Představitelé Blizzardu nedávno prohlásili, že je jejich cílem získat zpět důvěru hráčů. Možná jim k tomu dopomůže vývoj úplné novinky v podobě nespecifikované survival hry.

Filmeček na Sniper Elite 5 ukazuje malebnou Francii i invazivní režim

Dvouminutový filmeček nám dává lepší představu o tom, co můžeme od Sniper Elite 5 očekávat. Stejně tak potvrzuje, že hra vyjde v letošním roce pro PC, konzole a Game Pass.

Horizon Forbidden West vylepšuje základy povedeného předchůdce

Vybrané zahraniční magazíny měly možnost zahrát si první tři až čtyři hodiny z očekávané PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West a pokračování dobrodružství Aloy si pochvalují.

V KAPSE Epizoda S2E16

Rocket League Sideswipe je více než jen port

Mobilní herní trh se každým dnem masivně rozrůstá, a proto není divu, že se snaží vývojáři naportovat co nejvíce titulů na mobilní zařízení. Je Sideswipe dost originální, nebo z nás jen tahá peníze?

Studio Respawn Entertainment připravuje hned tři nové Star Wars hry

Kromě pokračování akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order připravují tvůrci Apex Legends a Titanfallu ze studia Respawn Entertainment také střílečku a strategii.

Cities: Skylines v novém DLC přináší komplexní letiště

Dnes pro PC a konzolové verze úspěšného budovatelského simulátoru Cities: Skylines vychází placené rozšíření zaměřené na letectví. V doprovodu je bezplatná aktualizace.

Další hrdinkou Apex Legends je šílená Maggie se zajímavou minulostí

V traileru na dvanáctou sezónu kompetitivní battle royale akce Apex Legends se předvádí Fuseova bývalá kamarádka Mad Maggie. Ve videu se podíváme detailněji na její příběh.

Akce, bossové a Frank Sinatra v epickém traileru na Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin je inspirováno tvorbou japonského studia FromSoftware a zejména titulem Nioh, což si zájemci mohli ověřit v demoverzi.

Microsoft má chystat remaster celé série po vzoru kolekce Halo

Střílečka Gears of War nebo dobrodružné Fable? Který návrat slavné značky Xboxu byste chtěli v remasteru celé série po vzoru povedené Halo: The Master Chief Collection?

Taktická bojovka Gem Wizards Tactics míří na Xbox a Switch

Vydavatel RedDeer.Games a vývojář Keith Burgun oznámili, že Gem Wizards Tactics, tahová válečná hra pro jednoho hráče, vyjde na Switch a pro Xbox One a Xbox Series X/S.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 25. ledna

Dobré ráno. Úspěch PC verze God of War. Další rekord Steamu. Zajímavost o Horizon Zero Dawn. Sea of Thieves čeká zářná budoucnost. Tvůrce Yakuzy založil nové studio.