Zobrazit vše ve dne 4. 2. 2021

Prozkoumejte své noční můry v traileru na Little Nightmares 2

Máme tu nové lákadlo na pokračování temné hororové plošinovky Little Nightmares. V nejnovější děsivém videu vystupuje oceňovaný iluzionista Derren Brown. Budete se bát?

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood je nudný a krátký

Zahraniční recenze varují před krátkou herní dobou i nudnou a repetitivní hratelností. Hra dnes vyšla a vydavatel se pochlubil startovním trailerem. Dáte šanci vlkodlačímu dobrodružství?

Valve zaplatí 4 miliony dolarů za porušení patentu

Steam ovladač od Valve porušil patent, firma tak zaplatí nemalou pokutu. Přitom ale není porušení patentu jednoznačné. Valve přestala Steam ovladače prodávat v roce 2019.

SnowRunner se vrací ke kořenům se zalesněnou oblastí

Příznivci simulace SnowRunner se mohou připravovat na třetí fázi dodatečné podpory. Studio Saber Interactive chystá vydání Locate and Deliver balíčku, který z vás udělá dřevorubce.

Jaká je budoucnost Borderlands po akvizici Gearboxu firmou Embracer Group?

Mluvčí společnosti 2K Games promluvil o vztahu s americkým studiem Gearbox Software. Společně pracují na několika projektech, kterých se akvizice nedotkne. Kdo vlastní Borderlands?

TNT - Tipy a Triky Epizoda S1E4

Staňte se profesionálním zabijákem v HITMAN 3 s těmito tipy

Připravili jsme pro vás další sadu tipů a triků. Tentokrát prozkoumáme svět hry HITMAN 3. Tento ultimátní sandbox totiž skrývá spoustu neskutečných možností, o kterých jste možná ani nevěděli!

Sedmá sezóna Vigoru nepotěší vyznavače campování

Sedmá sezóna Vigoru s podtitulem Mercenaries potěší stabilnějším chodem na všech platformách, naopak ale nepotěší hráče vyznávající „campování“, kterým teď hrozí zásah minometnou palbou.

Star Wars tituly vydělaly EA několik miliard dolarů

Od roku 2015, kdy mělo EA v rukou práva na Star Wars, připravilo čtyři AAA tituly a jednu mobilní hru. Až na jednu výjimku se jedná o průměrné kousky, ale i přesto EA vydělaly značné množství peněz.

Podívejte se na svůj rok 2020 s PlayStationem

Společnost Sony spustila web, na kterém majitelé konzolí PlayStation 4 a PlayStation 5 najdou, jak si vedli v roce 2020. Kolik jste odehráli hodin, vaše nejoblíbenější hry a další statistiky.

EA chce díky Codemasters každoročně vydávat nové závody

Akcionáři Codemasters schválili akvizici. Společnost Electronic Arts je o krok blíže k tomu, aby se stala novým vlastníkem britské vývojářské a vydavatelské firmy Codemasters.

Na PC vyšly speciální edice Sniper Ghost Warrior Contracts

Pro všechny, kdo se rádi oddávají mírumilovnému odstřelování nic netušících protivníků, připravila společnost Comgad dvě speciální edice odstřelovací akce Sniper Ghost Warrior Contracts pro počítače.